Як розпакувати файл з розширенням.

Нерідко викачані з інтернету файли заархівовані. Архів зберігає інформацію в стислому вигляді, дозволяючи економити місце на диску або трафік при пересиланні через інтернет. Для того, щоб розпакувати файли з розширенням * .rar, * .zip, необхідна програма - архіватор.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows, програма WinRar
Інструкція
1
Для розпакування архівних файлів за допомогою графічної оболонки WinRar необхідно встановити дистрибутив програми на комп'ютер, запустивши виконуваний файл Wrar400ru.exe. (Взяти дистрибутив можна на офіційному сайті програми). Установка не викликає ускладнень.
2
Щоб відкрити файл архіву у вікні програми WinRar, зробіть подвійне клацання мишею на розпаковувати файлі, або перетягніть архів у вікно відкритої програми WinRar або на значок WinRar. Також можна запустити програму з командного рядка, вказавши ім'я розпакування як параметр C: Program FilesWinRARWinRaR.exe/полное_імя_вашего_файла.
3
Вміст файлу буде виведено у вікні WinRar. Виділіть папки або файли , які необхідно витягти. Це робиться кнопкою миші або клавішею «Пропуск». Виділити групу файлів по масці можна клавішами цифрової клавіатури «+» і «-».
4
Розпакуйте виділені файли , натиснувши кнопку «Витягнути» на панелі меню програми або ж одночасним натисканням клавіш Alt і Е. У діалоговому вікні виберете шлях витягання архіву в правому вікні або ввівши його в адресну рядок. У вікні статистики буде виведена інформація про процес вилучення.
5
Розпакувати файли * .msi (настановні пакети) можна без сторонніх утиліт силами кошти установки Msiexec.exe, вбудовану в операційну систему Windows. Запустіть «Командний рядок», відшукавши її в меню «Пуск - Програми - Стандартні». Введіть у вікно командного рядка наступну інструкцію: «MSIEXEC/a полний_путь_к_файлу_msi/qb TARGETDIR = полный_путь_к_папке_для_распакованных_данных». Все файли , що містяться в файлі * .msi, будуть розпаковані в зазначену папку.