Як змінити стартову сторінку. Як прибрати вкладку при запуску браузера.

Неможливо уявити наше життя без інтернету. Тому ми постійно прагнемо зробити роботу в ньому ще зручніше. Правильно налаштувати браузер, програму, за допомогою якої ми занурюємося в інтернет, дуже важливо. Стартова (домашня) сторінка - це сторінка, яка автоматично завантажується, коли ви запускаєте браузер. Щоб змінити стартову сторінку дотримуйтесь інструкції.
Інструкція
1
Internet ExplorerОткройте меню «Сервис» і виберіть пункт «Властивості оглядача». На вкладці «Загальні» в полі «Домівка» введіть потрібний веб-адресу або декілька адрес, якщо хочете, щоб при запуску IE відкривав безліч вкладок сразу.Нажміте на кнопку «Поточна», якщо хочете зробити домашньою сторінку, відкриту в справжній момент в браузере.Нажміте кнопку «Вихідна», якщо хочете, щоб автоматично відкривалася сторінка, встановлена за замовчуванням (наприклад, сайт виробника ноутбука) .Натисніть кнопку «Порожня», і тоді при запуску браузера вікно залишатиметься пустим.Сохраніте зміни, натиснувши «Застосувати» і «Ок».
2
Mozilla FirefoxНа панелі меню виберіть пункт «Інструменти», потім переходите в "Налаштування". Далі - вкладка «Основні» .Виберіть потрібну дію в списку в графі "При запуску Firefox». «Показати домашню сторінку» - якщо хочете, щоб відкривався адресу, вказану нижче, в графі «Домашня сторінка». «Показати порожню сторінку» - якщо хочете, щоб браузер не завантажував автоматично яку-небудь сторінку. «Показати вікна і вкладки, відкриті минулого разу» - якщо хочете, щоб відкривалися ті вкладки, з якими ви працювали в останній раз, коли виходили в інтернет.Укажіте адресу в графі «Домашня сторінка» або скористайтеся кнопками «Використовувати поточну сторінку», «Використовувати закладку», «Відновити за замовчуванням». Збережіть зміни.
3
OperaОткройте меню «Інструменти», далі «Налаштування», вкладка «Загальні» .Напішіте бажаний адресу в поле «Домашня». Якщо потрібна сторінка вже відкрита - натисніть на кнопку «Поточна сторінка». Видаліть текст з поля «Домашня», якщо хочете, щоб браузер автоматично відкривав порожню страніцу.Виберіте необхідну дію браузера в поле "При запуску». Збережіть зміни.
4
SafariВ правому верхньому куті вікна браузера знайдіть зображення шестерінки і клацніть по ньому. Відкриється меню, в якому необхідно вибрати пункт "Налаштування", вкладка «Основні» .На вкладці визначте дії браузера при відкритті нових вікон і нових вкладок, вкажіть домашню сторінку або зробіть стартовою сторінкою текущую.Удаліте текст з поля «Домашня сторінка», якщо хочете , щоб браузер автоматично відкривав порожню сторінку. Збережіть зміни.
Зверніть увагу
Як змінити стартову сторінку. До переліку матеріалів. Тема: Інтернет-софт. Internet Explorer 8: зміна стартової сторінки. Один з найвідоміших браузерів, який відрізняється простотою настройки та управління. Для того щоб змінити або призначити стартову сторінку в цьому браузері, спочатку необхідно його запустити і в розпочатому головному вікні вибрати вкладку «Сервіс», а потім пункт «Властивості оглядача»
Корисна порада
Всі ми використовуємо браузери для перегляду Інтернет сайтів. Дуже часто при відкритті браузера завантажується стартова сторінка. Сьогодні ми поговоримо про те, як змінити стартову сторінку на свій розсуд, як видалити стартову сторінку для всіх найбільш популярних браузерів. Щоб змінити стартову сторінку браузера Mozilla Firefox з рядка меню вибираємо "Інструменти" - "Налаштування". Рис 1. Властивості оглядача. Переходимо на вкладку "Основні".