Як відкрити системний блок. Як самому замінити системний блок.

Відкривати системний блок персонального комп'ютера може бути необхідно для установки або заміни додаткових периферійних пристроїв, блок а живлення, процесора і т.д. Час від часу виникає необхідність очищення внутрішніх поверхонь і радіаторів охолодження від скупчується в них пилу.
Інструкція
1
Завершіть роботу операційної системи за допомогою кнопки «Вимкнути комп'ютер». Зазвичай системний блок типу «вежа» (tower) ми намагаємося засунути куди-небудь під стіл, щоб займав якомога менше простору, тому по закінченні всіх процесів завершення роботи ОС, вам, мабуть, буде необхідно висунути його на вільний простір. Необхідно мати вільний доступ до задньої і лівої (від лицьової панелі) бічних поверхонь системного блок а. Зазвичай знімати праву стінку корпусу немає необхідності, це може знадобитися тільки для доступу до гвинтів кріплення знімних дискових накопичувачів і системної плати. А знявши ліву кришку, ви зможете встановити або видалити плати додаткових пристроїв (відеокарт, мережевих карт, модемів і т.д.), замінити процесор, блок харчування, кулер, очистити від пилу внутрішні поверхні і радіатори охолодження і т.д.
2
Знайдіть на задній стінці вимикач харчування і відключіть від мережі. Зазвичай він розміщується поруч з роз'ємом для підключення мережевого кабелю, але деякі моделі корпусів взагалі не мають такого вимикача. Сам мережевий кабель бажано теж витягнути з роз'єму, особливо за відсутності вимикача в комп'ютері та заземлення в розетці.
3
Відкрутіть на задній поверхні лівої бічної стінки корпусу системного блок а два гвинтика. Але перед цим переконайтеся, що цим ви не скасуєте дію гарантії - на гвинтах кріплення, як правило, поміщені гарантійні наклейки, пошкодження яких припиняє дію гарантійних зобов'язань. Якщо ви все ж вирішили відкривати системний блок , то переконаєтеся, що будете відкручувати саме гвинти кріплення бічної стінки, тобто гвинти на загнутої та пофарбованої поверхні - поруч з ними є й інші гвинтики, але вони розміщуються на неокрашенной задній стінці корпусу. Іноді кріплення бічної кришки корпусу мають зручні великі головки, які можна розкручувати пальчиками, але частіше для цього потрібно хрестова викрутка. Зрідка для зняття цієї стінки корпусу буває потрібно розкрити пластмасові засувки.
4
Після того як гвинти кріплення відкручені, посуньте цю бічну стінку на кілька сантиметрів назад і зніміть. Якщо є необхідність знімати і праву стінку корпусу, то зробіть це таким же способом.