Як організувати свято дитині.

Діти дуже люблять свята і гостей з подарунками. Зовсім не обов'язково чекати Нового року чи дня народження, вони готові відзначати день мильних бульбашок, день народження Червоної шапочки, перемогу на конкурсі юних талантів, свято розбитих колін, головне - щоб батьки їм це дозволили. Якщо у вас є можливість порадувати малюка, наприклад, з успішним закінченням шкільного року, чому б це не організувати. Так як свята потрібно дати ім'я, а заодно заінтригувати друзів, назвіть це Святом Капітошки. Ви готові?
Вам знадобиться
  • - повітряні кулі, мильні бульбашки;
  • - м'ячі, бадмінтон, скакалки;
  • - настільні ігри;
  • - ватман, фарби, канцелярське приладдя, шнурки, бантик;
  • - басейн, заводні іграшки, водні пістолети;
  • - призи;
  • - магнітофон;
  • - солодкі частування і подарунки
Інструкція
1
Виберіть теплий день, коли будете влаштовувати свято. Цей захід бажано провести на дачі, так буде зручніше і забавніше. Все необхідне привезіть заздалегідь, щоб встигнути з підготовкою.
2
Капітошка - герой мультфільму, являє собою краплю з мильними бульбашками, тому оформити свято слід в цьому стилі. Прикрасьте простір надувними кулями білих і синіх кольорів, прив'яжіть їх до дерев, до чагарників, до альтанки, наприклад. Тепер візьміть звичайні кольорові кульки і заповніть їх водою, міцно зав'яжіть ниткою - це і будуть наші капітошки. Сховайте ці «крапельки» по всьому дачній ділянці. Під час свята запропонуйте дітям відшукати винуватців торжества.
3
Святковий стіл розташуйте в тіні, окремо від столу для дорослих. З вами малюкам нуднувато, вже вибачте. Страви мають бути легкими, смачними, наприклад фрукти в желе, печиво у формі кумедних фігурок, незвично прикрашений торт, морозиво з вершками (якщо на дачі є холодильник).
4
Приготуйте дитячий басейн. Яке свято Капітошки без води? Вам знадобляться водні пістолети, плаваючі іграшки, пирскавки і найважливіше - мильні бульбашки, чим більше, тим краще. Не забудьте попередити гостей, щоб захопили купальні костюми та рушники. Якщо немає можливості встановити басейн, скористайтеся наступним радою: напевно, десь у сараї є шланг і розбризкувач для зволоження грунту. Зберіть конструкцію і закріпіть на вертикальному стрижні (підійде металевий прут, лопата, довга деревинка, міцно укопана в землю). Дітлахи з радістю будуть бігати під таким фонтанчиком.
5
Подбайте про музику, підійде звичайний магнітофон або центр. За допомогою подовжувача встановіть музику біля столу дітей. Запропонуйте дітям самим виконувати пісні під караоке.
6
Займіться підготовкою розваг. Розкладіть на траві ракетки для бадмінтону, великі надувні м'ячі, сачки для метеликів, скакалки. Можна пограти в гру - «Прикріпи ослику хвіст». Для цього на аркуші ватману намалюйте ослика без хвоста. Хвостик зв'яжіть зі шнурків, на кінці причепіть бантик. У підстави хвоста приклейте канцелярську кнопку. У всіх учасників гри є одна спроба прикріпити хвіст правильно, дитина повинна покрутитися на місці і з зав'язаними очима увіткнути хвостик на ватман. Чим вірніше буде причеплений хвіст, тим більше шансів перемогти. Для таких розваг підготуйте маленькі призи - сюрпризи.
7
Подарунки. Якщо на святі присутні батьки друзів, обговоріть з ними заздалегідь, як і кого, ви будете поздоровляти. Наприклад, ваша дитина круглий відмінник, ви зробите йому сімейний подарунок і піднесете в кінці свята, а що даруватимуть інші дітки, і чи треба це робити. Можливо, кожен батько теж зробить сюрприз своїй дитині не просто у зв'язку з навчанням, а в зв'язку зі святом Капітошки, тоді витрати на організацію свята слід розділити на всіх учасників порівну. У кожному разі свято пройде на «Ура». Ваша дитина і всі його друзі будуть шалено раді повеселитися, такий незвичайний свято хлопці запам'ятають надовго і проситимуть повторення.
Зверніть увагу
Дитячу ігрову площадку звільніть від зайвих предметів, перевірте, щоб діти були на безпечній відстані від садових добрив та інструментів.
Корисна порада
Використовуйте такі ігри як: Твістор, монопол, лото. Проведіть забавну лотерею.