Як роздрукувати одну сторінку на дві.

Все настройки друку здійснюються в діалоговому вікні «Друк». Інтерфейс цього вікна в різних програмах дещо відрізняється кількістю задаються параметрів і налаштувань. Наприклад, об'ємні графічні пакети програм мають у вікні «Друк» кілька вкладок, що дозволяють здійснити «предпечатную» підготовку графічного файлу. Якщо задача роздрукувати одну сторінку на дві сторінки стоїть перед вами в текстовому редакторі Word, то зробити це можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, принтер, текстовий редактор Word
Інструкція
1
Виділіть блок тексту на сторінці, який ви б хотіли роздрукувати на першому аркуші. Для цього клацніть мишею на лівому полі документа поряд з першою виділеної рядком і опустіть курсор вниз до останнього рядка. Інший спосіб виділення - клацніть лівою клавішею миші перед першим словом і, натиснувши клавішу Shift, клікніть після останнього слова виділяється блоку тексту.
2
Натисніть значок «Друк» на панелі інструментів програми, або запустіть команду «Друк» з розгортається меню «Файл». У діалоговому вікні «Друк» в блоці «Сторінки» поставте перемикач «Виділений фрагмент». Підтвердіть дію, натиснувши ОК. Виконайте все ще раз для іншої частини тексту.
3
Інший спосіб передбачає зміну самої сторінки документа. Для цього встановіть курсор після останнього знака, який ви б хотіли надрукувати на першій сторінці. Виберете в рядку меню пункт «Вставка». Розгорнеться список, де слід вибрати команду «Розрив ...». У діалоговому вікні виберете «Нову сторінку ». Частина, що залишилася тексту буде перенесена на другу сторінку .
4
Відправте документ на друк натисканням кнопки «Друк» або через пункт меню «Файл-Друк». В цьому випадку документ буде роздрукований на двох аркушах без завдання додаткових параметрів.
5
Якщо необхідно налаштувати друк на кілька аркушів в Excel, то увійдіть в меню «Вид - Розмітка сторінки» і, захоплюючи мишею пунктирну лінію кордону сторінок, виставите їх у потрібне положення.