Як зробити аську. cltkfnm fcmre.

У наш час мало хто дивується, якщо його просять «дати свою аську». Адже давно вже всім відомо, що аська - це не подруга, не собака і не невідома тваринка. Аська - це протокол месенджера обміну миттєвими повідомленнями ICQ. Підкоривши російськомовний простір, програма набула і нове ім'я, користувачі ніжно прозвали її Асею.
Інструкція
1
Якщо у вас немає аськи, вам дуже хочеться роздобути її, але ви не знаєте, як це зробити, то не варто зневірятися. Процедура проста і зрозуміла, і з нею впорається навіть людина, тільки що почав своє знайомство з інтернетом. Зробити аську можна кількома шляхами, розглянемо лише деякі з них.
2
Для початку спробуємо піти офіційним шляхом. На сайті розробників аськи www.icq.com можна скачати програму ICQ. Версія її постійно оновлюється, тому цифри в назві не повинні вас лякати. Перейшовши по посиланню www.icq.com/register і заповнивши всі необхідні поля форми реєстрації, ви отримаєте свій номер, званий ще UIN - універсальний ідентифікаційний номер. Цей номер ви і будете давати своїм співрозмовникам для того, щоб вони внесли вас в свій контактний список.
3
Якщо ви відчуваєте труднощі в зверненні з англійською мовою, то вам краще скористатися російськомовним сервісом. Перейшовши по посиланню www.rambler.ru, ви отримаєте можливість завести на Рамблере поштовий ящик. При створенні ящика вам буде запропонована можливість створення облікового запису ICQ. Зросійщене аську можна скачати там же на Рамблере. Вхід до неї буде здійснювати за допомогою отриманого при реєстрації номера і пароля, який у вас буде однаковим як для аськи, так і для ящика.
4
Але аську можна встановлювати не тільки на комп'ютер. Здешевлення мобільного інтернету привело до того, що багатьом стало легше, дешевше і простіше користуватися аською в телефоні, ніж слати СМС-повідомлення. Одним з найпоширеніших варіантів мобільного аськи став JIMM. Завантажити його можна за посиланням www.jimm.org/downloads При роботі JIMM ви будете оплачувати тільки послугу передачі даних своєму мобільному провайдеру. Розрахунок зазвичай робиться, виходячи з кількості переданої кількості інформації, а час, протягом якого ви будете онлайн, не враховується. Але перш, ніж почати користуватися аською, уточніть все ж свої тарифи у мобільного оператора, до якого підключений ваш телефон. І повірте, вже зовсім скоро ви не зможете собі уявити, як же ви жили раніше без неї. Без аськи.
При зміні місця проживання громадянин Росії протягом семи днів має встати на реєстраційний облік за місцем проживання або місцем перебування. Реєстрація носить повідомний характер, проводиться територіальними органами Федеральної міграційної служби.
Вам знадобиться
  • Паспорт.
  • Документ, який є підставою для проживання в житловому приміщенні.
  • Листок вибуття.
Інструкція
1
З'явитися до паспортиста ЖЕУ (керуючої компанії) подати заяву за затвердженою формою. Пред'явити свій паспорт. Заява може бути подана в електронній формі через інтернет-сайт Єдиного портал держпослуг.
2
Пред'явити документ, який є підставою для проживання в житловому приміщенні: договір з власником приміщення, рішення суду про визнання права власності, ордер, договір соціального найму. Коли квартира знаходиться в частковій власності, дозволяють проживання та реєстрацію все співвласники. Якщо квартира муніципальна, згода на реєстрацію дають і члени сім'ї наймача, які проживають разом.
3
Пред'явити листок вибуття з колишнього місця реєстрації.
4
Посадові особи ЖЕУ заповнюють статистичні документи і передають їх на оформлення в міграційну службу. Рішення про реєстрацію приймається посадовою особою ФМС Росії протягом трьох днів з моменту надходження документів. Штамп про реєстрацію за місцем проживання проставляється в паспорті, про тимчасову прописку видається свідоцтво. Реєстрація здійснюється безкоштовно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qFxUApU6104
Зверніть увагу
Проживання без реєстрації тягне адміністративну відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від 1500 до 2500 рублів.
Корисна порада
Реєстрація неповнолітніх дітей до батька чи матері відбувається без отримання згоди власника або наймача житла.