Як встати на заднє колесо. Як зробити штоп скутор встав на заднє калесо відео.

Будь мотоцикл при покупці викликає людини на вчинення ефектних і часом небезпечних трюків. Одним з найпростіших і одночасно з тим самим небезпечних трюків є підйом мотоцикла "на козла", тобто відрив переднього колеса і продовження їзди на задньому. Для виконання даного трюку не потрібно великого вміння, однак варто знати кілька важливих речей, щоб тренування не закінчилися в медпункті.
Інструкція
1
Для початку підготуйте мотоцикл для трюку. Позбавтеся від всіх непотрібних пристосувань. Зніміть бокси, корзинки, передню частину пластика. Бічні панелі краще замінити на старі, так як хочете того ви чи ні, але вам напевно належить багато падати. Якщо ж запасних непотрібних пластин немає, вирішите самі, будете ви використовувати наявні чи ні. З одного боку пластик можна залишити, таким чином захистивши двигун і решта нутрощі мотоцикла від наслідків падінь. Або навпаки, пластик можна зняти - це полегшить мотоцикл, що дозволить швидше навчитися. І при цьому, навіть якщо ви подряпаєте двигун, пошкодження можна буде "заховати" за збережене красивим оформлення.
2
Після того як мотоцикл підготовлений, підготуйтеся самі. Шолом вам навряд чи знадобиться, якщо ви вмієте при падінні фіксувати голову. Якщо таких навичок нема, краще все-таки одягнути шолом. Однак в обох випадках захисна екіпіровка для тіла просто необхідна. Якщо у вас немає професійного спеціалізованого костюма з панцира, куртки з підкладкою і такими ж штанами і рукавичками, зайдіть в будь-який спортивний магазин і купіть набір захисту для скейтбордингу або роликів. Цей комплект не убезпечить вас повністю, однак коліна, лікті і зап'ястя будуть цілі.
3
Починайте практикуватися на першій швидкості. Більшості байкерів дається цей трюк простіше в положенні стоячи, однак ви можете підібрати позицію, більш зручну для вас. Це залежить від вашого росту, ваги і м'язової сили. Суть трюку в тому, щоб за рахунок своєї сили підняти переднє колесо і балансуючи мотоциклом, не впасти. Починайте з 20-30 сантиметрів, поступово збільшуючи кут підйому.
4
Тільки коли відчуєте, що здатні з легкістю підняти мотоцикл в будь-який момент і за будь-яких обставин, переходите до тренування на другий і інших швидкостях. Пам'ятайте, що ви ризикуєте не тільки зламати мотоцикл, але і залишитися калікою.
5
Якщо вам не хочеться "вбивати" вашого "коня" тренуваннями, купите велосипед, близький за будовою до мотоцикла. Гірські або кросові моделі цілком підійдуть для тренувань. Все, що вам залишається - це розганятися і вставати на заднє колесо , а при необхідності падати, особливо не думаючи про наслідки. Головне - пам'ятайте про безпеку.