Як обробити фасад.

При обробці фасаду вашого заміського житла вам слід знати, що ви вправі творити практично все, що завгодно. Сучасні будівельні матеріали дозволяють з дерев'яного будинку зробити кам'яний палац, а з міської кам'яної споруди - лісовий будиночок з казок дитинства. Скористайтеся одним із запропонованих способів або скомбінуйте їх.
Інструкція
1
Припустимо, фасад будинку нерівний, наприклад, якщо мова йде про зрубаному дерев'яному будинку, то варто закупити пласти фанери і монтувати їх поверх основної зовнішньої поверхні. Проблема виникне лише з установкою вікон, так як старі опиняться ніби всередині стін, їх доведеться демонтувати і встановити заново. Проте зробити це краще після того, як буде повністю закінчено фасад, щоб більш точно підібрати і встановити нову раму.
2
Поверх встановлених фанерних листів можна кріпити практично будь-який будівельний матеріал, який ви побажаєте.
3
Надати споруді важливість і величність можна за допомогою кам'яної обробки. Ви можете або використовувати натуральний камінь (але це досить дорого) або зупинитися на його імітації. В цьому випадку пластини будуть дещо більше в розмірі і дешевше, що дозволить зробити монтаж більш швидким і менш витратним.
4
Використовуйте фарбувальними фактурні покриття. Подібні матеріали дозволяють вам не просто розмалювати ваш будинок, але і додати химерний, незвичайний вид його фасаду. Проконсультуйтеся з продавцем у будівельному магазині з приводу остаточного варіанту, він зможе показати вам зразки і вибрати найбільш оптимальний.
5
Якщо вам хочеться переробити будинок в стиль модерн, подумайте про алюмінієві або спеціальних пластикових покриттях. Останній варіант дозволяє монтувати спеціальні галогенові лампи, які наповнюють будинок світлом зсередини. Подібні будівлі дуже ефекти, нестандартні й різко виділяються на тлі сусідніх будов.