Як побудувати будинок в селі.

Мрія багатьох про заміському домі стає все більш здійсненною через падіння цін на будівельні товари через велику кількість пропонованого асортименту. І щоб побудувати своє власний будиночок в селі, необхідно знати лише про декількох кроках до своєї мрії.
Інструкція
1
Визначтеся з місцем, де буде будуватися майбутній будинок. Це може бути викуплений ще незаселений ділянку із звичайним необробленим пустирем. Однак розглядайте та пропозиції з уже встановленими будинками, іноді така ділянка дешевше купити і просто знести старий будинок, ніж купувати голу територію.
2
Зробіть макет або креслення майбутнього будинку. Уявіть, як він повинен виглядати і розташуйте житлові та нежитлові приміщення. З'ясуйте точний метраж, який у вас є, і розпишіть кожен сантиметр за певним приміщенням, щоб було простіше скласти кошторис по необхідним матеріалами.
3
Закупити необхідний матеріал і інструментарій, якщо ви збираєтеся будувати будинок самостійно. Відвідайте будівельний універмаг і проконсультуйтеся з продавцем, який матеріал краще всього взяти виходячи з ваших завдань і задумів. Пам'ятайте, що потрібно вибрати не тільки матеріал для основи будинку, але і покриття для майбутнього даху.
4
При виборі матеріалу орієнтуйтеся на ваш капітал. Зрозуміло, якщо ви оберете цеглу або бетон, такий будинок буде служити довше, ніж дерев'яний, і йому не так страшні морози і сніг, але і обійдеться він недешево.
5
Підходьте до споруди будинку з відповідальністю. Якщо час будівлі обмежена, і ви боїтеся не встигнути, краще знайдіть помічників або найміть фахівців, які дозволять встигнути все вчасно. Однак якщо ви найняли сторонніх людей, перевіряйте все зроблене ними, починаючи від покладеного каменю і до проведеного дроти. Незважаючи на те, що ви начебто заплатили за хороший результат, змусити переробити "косяк", коли робітники вже отримають гроші, буде зовсім непросто.
6
Заздалегідь обміркуйте канали, по яких йтиме газ, вода і електрика. Водний канал і електричний ні в якому разі не повинні перетинатися, так як це не безпечно і може викликати непотрібні розтрати.
7
Запросіть фахівців для установки газу. Це справа не стільки витратне, скільки небезпечне. У разі непрофесійної установки може статися витік. Газ довгий час буде накопичуватися в землі, після чого за певних умов завдасть величезної шкоди всій ділянці.
8
Якщо будинок має два поверхи, не варто будувати дах окремо від будинку, встановити її буде гранично складно і дорого. Якщо будинок має лише один поверх і досить невеликий, ви можете побудувати каркас на землі в зручностях і без побоювання.