Як прилаштувати гараж до будинку.

Щоб побудувати гараж в європейському стилі, тобто прилаштувати його до основного дому, вам не потрібно будь-яких особливих знань або допомоги сторонніх фахівців. Насправді, процес прибудови легкий і складається лише з декількох ключових етапів, про які вам і варто знати.
Інструкція
1
Розмітьте територію майбутнього гараж а. Просто окресліть метраж, який згодом буде зайнятий новою спорудою, зніміть показники і зробіть невеликий наочний креслення, щоб більш добре уявляти необхідну кількість матеріалів для будівлі.
2
Закупіть весь необхідний матеріал. Є три основні варіанти побудови гараж а. Ви можете зробити його з цегли, почавши укладати його безпосередньо від стіни будинку, що створить спільну стіну з ним, тоді згодом вам залишиться лише зробити міжкімнатну двері. Якщо ви віддасте перевагу панелі, то все, що від вас вимагається - це правильно їх встановити і провести монтаж, цей спосіб є золотою серединою в плані швидкості споруди і кінцевого результату. Останній варіант найбільш простий і швидкий (всього за один день ваш гараж буде зведений), але не є особливо надійним. Для цього способу купите невеликі залізні пластини і зробіть установку, подібну нагоди з панельними плитами. Проконсультуйтеся з продавцем з приводу ціни та альтернативних варіантів, і, виходячи з ваших коштів, цілей і завдань, виберіть один.
3
Перед початком споруди, який би спосіб не був би обраний, займіться вирівнюванням фундаменту. Навіть якщо ви вирішили нічого не класти на підлогу, хоча викласти невелику кам'яну кладку або просто залити землю бетоном було б не зайвим, підлога повинна бути ідеально рівним, бо інакше встановити дах без щілин буде принципово складно. Якщо ж вирівняти фундамент немає можливості, купите монтажної піни або цементу, щоб закласти утворені після установки даху щілини.