Як прошити автомагнітолу.

Cовременная автомагнітола, як і будь-який комп'ютерний девайс може мати ряд версій прошивки, від яких залежить її функціонал і загальні можливості. Однак прошивка автомагнітоли все-таки відрізняється від подібної операції, наприклад, з телефоном. Тому слід знати послідовність дій при роботі з даними гаджетом.
Інструкція
1
Переконайтеся, що є нова версія для вашої аудіосистеми. Для цього вам слід зайти на сайт розробника, знайти вашу модель магнітоли і подивитися доступні для неї оновлення. Запам'ятайте або запишіть код останньої версії. Переконайтеся, що знаходитеся на офіційному сайті виробника. В інтернеті повно сайтів-шахраїв, які говорять про появу нового програмного забезпечення і або розсилають віруси разом з лже-програмами, або обманюють користувачів, змушуючи платити гроші. Пам'ятайте, що прошивка в 99% випадків надається безкоштовно!
2
Знайдіть інструкцію до вашої магнітоли, як правило, на початковій сторінці загальних відомостей зазначена встановлена на даний момент версія ПЗ. Якщо інструкція загублена, спробуйте знайти в налаштуваннях магнітоли кнопку або розділ інформації про систему, в якому як правило, і пишуть, яка встановлена версія.
3
Дізнавшись вашу версію, виймайте магнітолу. На останніх автомагнітолах є стандартний вхід mini-usb, за допомогою якого і підключається магнітола до комп'ютера. Якщо модель старіша, можливо в комплекті до неї йшов спеціальний провід-перехідник.
4
Щойно магнітола приєднана до комп'ютера, встановіть нове програмне забезпечення, в з'явилася після підключення папці її до комп'ютера. Даний процес не відрізняється від установки звичайних програм і займе зовсім небагато часу.
5
Зверніться в сервісний центр, якщо ваша магнітола занадто стара, щоб взаємодіяти з нею через комп'ютер звичайними, доступними середньостатистичному користувачеві способами. Так як купувати інше дороге обладнання не має сенсу, простіше віддати її на перепрошивку професіоналам, які в найкоротші терміни зроблять це за вас.