Як розібратися зі справами.

У нашій нескінченно зайнятої життя іноді накопичується купа відкладених справ. Регулярно до них додаються все нові справи і тоді неминуче доводиться вирішувати - "як розібратися зі справами?". І з чого почати, якщо здається - все переробити вже не представляється возможним.І все-ж, слідуючи деяким правилам, цілком можливо вирішити цю проблему своєчасно і якісно.
Вам знадобиться
  • Лист паперу
  • Ручка
Інструкція
1
Напишіть на аркуші паперу все накопичилися справи, не забуваючи маленьких і не срочних.Внімательно вивчіть спісок.Вам все ще здається, що ви не впораєтеся? Просто дотримуйтесь інструкції.
2
Визначте ступеня терміновості, важливості та обсягу кожної справи, зазначивши кожну позицію відповідними знакамі.Виберіте справи, які вимагають негайного вирішення і мають крайню важность.Начніте з самих невеликих за обсягом, так ваш список дуже швидко зменшиться.
3
Тепер приступайте до виконання самих термінових, важливих і об'ємних справ, як правило їх у списку залишається не так вже й много.Следуя цим простим правилам, вам вдасться швидко та ефективно розібратися зі справами.
Зверніть увагу
Не забувайте при цьому і про поточні справи, інакше на наступний день у вас буде новий список і невирішене питання: "Як розібратися зі справами?"
Корисна порада
Після кожного такого виконаної справи не забудьте похвалити себе за старання, зробіть невелику паузу (наприклад на каву, помилуйтеся пейзажем за вікном) і приступайте до виконання наступного.