Як приймати креатин в капсулах. Як правильно приймати креатин.

Креатин - це білок, до складу якого входять три незамінних амінокислоти: аргінін, гліцин, метіонін. Креатин в штучному вигляді синтезується в основному з цианамида. В природі у своїй природній концентрації він міститься всередині м'язових волокон у вигляді фосфату креатину.
Інструкція
1
Якщо приймати креатин в капсулах або в порошку постійно - це призведе до нарощування і збільшенню м'язової маси. Відбувається це за рахунок стимуляції внутрішнього синтезу білка в м'язових волокнах. М'язова тканина стане більш витривалою і масивної, але не варто плутати креатин зі стероїдами, які збільшують м'язовий об'єм шляхом затримки в них води. Креатин в рази збільшує силу і витривалість приймаючих його атлетів.
2
Всього існують дві схеми того, як краще приймати креатин в капсулах або в порошку, вони приблизно однаково ефективні, але мають відмінність в плані нагрузкі.Схема вживання креатину з тижневим навантаженням: в перший тиждень креатин потрібно приймати по 5 г - 4 рази на день. У наступні 6 тижнів приймати по 3 г - 1 раз в день. Після цього слід провести 2-х тижневий відпочинок, потім цикл повторюється.
3
Схема без навантаження трохи простіше: креатин приймається по 3 - 5 г один раз на день. Цикл прийому довший - від одного місяця до півроку. Потім тижневий відпочинок і цикл повторюється.
4
Обов'язково ознайомитеся з інструкцією, в ній буде наведено приклад прийому креатину, а також частка креатину в одній капсулі.
5
Дуже добре поєднувати прийом креатину з протеїновими коктейлями і вітамінними комплексами. Під час прийому утримайтеся від розпивання алкогольних напоїв і міцної кави.
6
Варто пам'ятати що алергікам, астматикам, людям з проблемами печінки та нирок і вагітним жінкам не варто вживати креатин щоб уникнути можливих негативних наслідків. Серед побічних дій рідко, але спостерігаються: нудота, запаморочення, діарея.