Як перенаправити трафік.

Найпростіше для перенаправлення трафіку задіяти вбудовані можливості веб-серврера Apache, а конкретніше - використовувати децентралізоване управління настройками сервера за допомогою файлу htaccess. В цей файл можна помістити директиви, виконуючи які, програмне забезпечення буде перенаправляти відвідувачів на зазначені в файлі інтернет-адреси.
Інструкція
1
Відкрийте простий текстовий редактор, наприклад, "Блокнот". Його можливостей цілком достатньо для створення файлу htaccess і наповнення його потрібним вмістом. Директиви в ньому містяться в вигляді рядків звичайного тексту і можуть редагуватися так само, як файли з розширенням txt, html, js і т.д.
2
Сформулюйте команди перенаправлення трафіку , відповідні вашим вимогам. Якщо треба реалізувати відправку абсолютно кожного відвідувача будь-який з сторінок вашого веб-ресурсу на один і той же URL, то в файл htaccess необхідно помістити приблизно такий рядок: Redirect/http://.ruДіректіва Redirect в цьому записі - це і є команда перенаправлення . Коса риска (слеш) тут позначає кореневу директорію сайту, тобто дія директиви поширюється на запити документів у всіх папках сайту. Будь-який запит файлів вашого сайту буде запускати механізм перенаправлення. Але якщо помістити аналогічний файл з іншими директивами в яку-небудь вкладену папку, то його команди стануть пріоритетними для Apache. А http://.ru тут вказує URL, на який програмне забезпечення сервера має спрямовувати трафік. Його вам треба замінити адресою для свого редиректа.
3
Замість кореневої директорії можна вказати будь-яку папку сайту. Тоді правило редиректа стосуватиметься тільки відвідувачів, що запитують документи з зазначеної директорії і всіх вкладених в неї папок. Наприклад: Redirect badBoys/сторінка з розширенням php, то редирект спрацьовуватиме, а якщо будь-який інший (htm, html і т.д.), то перенаправлення не буде. Такий механізм реалізується за допомогою директиви RedirectMatch. Вона використовує регулярний вираз (regexp) для порівняння умови перенаправлення і надійшов з браузера запиту: RedirectMatch (. *). Php $ http://.ru
4
Збережіть складену директиву перенаправлення в файл з назвою .htaccess і завантажте в кореневу папку свого сайту. Зверніть увагу, що назва файлу починається з точки, тобто у нього є тільки розширення, але немає імені.