Як намалювати підводний світ.

Малювати може кожен - було б бажання. Забудьте про те, що малювання це доля дітей та художників. Якщо ви любите море і все, що з ним пов'язано, спробуйте перенести свої почуття на папір, і ви отримаєте чудове прикраса інтер'єру або подарунок коханій людині.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - Акварельні олівці;
  • - Акварель;
  • - Картинки для прикладу;
  • - Пензлики;
  • - Губка;
  • - Рамка для фотографії А4.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу і коричневим олівцем проведіть горизонтальну хвилясту лінію так, щоб зверху залишилася одна третина листа. Це буде кораловий риф. Потім різнокольоровими олівцями намалюйте рибок - витягнуті овали з хвостами і плавниками. Нехай це буде пара синьо-жовтих риб-ангелів, помаранчева в білу смужку риба клоун. Використовуйте в якості зразка фотографії з інтернету або свої власні спогади про літній відпустці. Крупних риб малюйте окремо, а дрібних - зграйками.
2
Намалюйте сімейство морських ковзанів (досить провести вигнуту лінію у вигляді букви S). Над кораловим рифом (там, де крізь воду буде просвічувати небо) помістіть медузу - півсфера з хвилястими відростками знизу.
3
На дні темно-синім і чорним олівцями намалюйте валуни різної форми. Зафарбуйте їх по всій поверхні тим же кольором. Під одним з каменів зобразите краба. Фігурки морських мешканців не обов'язково повинні точно відповідати дійсності, аби було певну схожість (щоб було зрозуміло, що краб - це краб).
4
Ліворуч і праворуч на аркуші темно-синім і зеленим олівцями намалюйте довгі водорості (проведіть кілька вертикальних хвилястих ліній). Темно-червоним або коричневим намалюйте водорості у вигляді розгалужених оленячих ріжків.
5
Візьміть мокру губку і печатающими рухами змочіть вийшов малюнок. Всі лінії повинні злегка розмитися водою. Потім візьміть тонку пензлик і до наявних зображенням риб, крабів та інших морських мешканців додайте пару яскравих штрихів тепер вже акварельними фарбами (сильно розбавляти водою їх не треба).
6
За допомогою великої кисті промаківающімі рухами зафарбуйте коричневими, блідо рожевими і бурими плямами весь кораловий риф (розбавляйте фарбу водою, щоб колір вийшов прозорим). Намагайтеся не зачіпати вже намальовані об'єкти. У міру просування наверх фон повинен ставати світліше, т.к. зверху крізь воду світить сонце.
7
Раскрасьте простір над кораловим рифом блідо-блакитним кольором (чим ближче до центру, тим світліше, по краях темніше). Трохи більше насиченим синім кольором намалюйте маленькі кружечки - пухирці, що піднімаються з дна до поверхні води.Теперь залишилося тільки почекати, поки малюнок висохне, і вставити його в рамку. Підводний світ готовий!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=loqKgJ933WM