Як відремонтувати бензопилу. Що можна зробити з двигуна від бензопили.

Бензопила - незамінний інструмент для швидкої і якісної розпилювання деревини, з її допомогою можна легко звалити дерево, обрізати гілки, обробити ствол. Пригадується пила і при будівництві будинку з бруса. Незалежність від джерел електроживлення і висока продуктивність складають головні переваги бензопили. Залишається лише дізнатися, як усувати несправності цього інструменту.
Вам знадобиться
  • Викрутка, набір гайкових ключів, ремонтний комплект.
Інструкція
1
Якщо двигун бензопили не запускається, то можливою причиною цього може бути відсутність іскри або неправильна подача палива. Переконайтеся, що вимикач запалювання знаходиться в положенні «Включено».
2
Перевірте справність котушки запалювання і замініть її в разі несправності. Заодно очистіть свічку запалювання. Для перевірки правильності роботи свічки спробуйте поміняти її на іншу.
3
Наступний етап пошуку несправності - перевірка паливної системи. Перевірте паливний фільтр і зробіть його чистку. Іноді двигун може не заводитися при неправильному регулюванні гвинтів карбюратора або зносі його деталей. Промийте елементи, складові карбюратор - фільтр, голку, діафрагму. Для зношених деталей використовуйте ремонтний комплект.
4
Одна з можливих причин несправності бензопили - недостатня компресія через зношування циліндро-поршневої групи, а також поганий затяжки свічки або ветхість її прокладки. Усунете несправність, замінивши старі деталі. Підтягніть свічку, при необхідності замініть прокладку.
5
Якщо двигун заводиться, але не розвиває потужність, то, можливо, причиною тому стала погана якість паливної суміші або потрапляння в неї води. Промийте карбюратор і замініть паливну суміш на якісну.
6
При перегрів двигуна відрегулюйте карбюратор, оскільки, найімовірніше, в двигун подається збіднена суміш. Ще одна можлива причина перегріву - порушення пропорції масла в паливі. В цьому випадку замініть паливо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IxVJQKiEbfY
Зверніть увагу
За основу взяли зірочку від бензопили, всі зуби сточили, зробили довільний розмір. Також переробці піддався і кожух охолодження. Там просвердлили дві дірки для кріплення до підрамника двигуна. Сам підрамник довелося майструвати саморобний, з листової сталі і до нього приварювали два куточка для кріплення двигуна від бензопили.
Корисна порада
Ремонт бензопили. Усі несправності бензопил можна розділити на дві основні групи: неполадки двигуна з усіма його вузлами і системами (запалювання, система подачі палива, циліндро-поршнева група, система вихлопу) і Порушення в роботі двигунів бензопил відбуваються досить часто, саме їх виявлення та виправлення займає більше усього часу у користувачів. В основному вони зводяться до наступних проявах
Бензопили STIHL набули широкої популярності серед лісорубів, дачників і працівників міських служб завдяки своїй невисокій ціні. Зворотною стороною привабливою вартості виявляється схильність цих моделей частих поломок. І не всі несправності виходить усунути по гарантії. Тому часто бензопили STIHL доводиться ремонтувати самостійно.
Вам знадобиться
  • - набір гайкових ключів;
  • - викрутки;
  • - голка
Інструкція
1
В першу чергу визначте характер несправності. Найбільш частими є: обрив ланцюга, відсутність запуску, мимовільне вимикання після нетривалої роботи, невихід на повну потужність і підтікання масла. Перша з перерахованих поломок усувається заміною ланцюга. Для ремонту інших буде потрібно більше часу.
2
Перевірте рівень палива в бензобаку. Обов'язково відкрийте і закрийте кришку бензобака, навіть якщо впевнені в наявності в ньому бензину. Часто бензопила не заводиться через затурканості сапуна - клапана, вирівнюючого тиск в баку в міру витрати палива. Акуратно прочистіть сапун за допомогою голки, виверніть і просушіть свічку і провентилюйте камеру згоряння. Спробуйте знову завести STIHL.
3
Перевірте працездатність пускового механізму. Якщо і він функціонує справно, виверніть свічу і уважно її розгляньте. Наявність слідів палива на свічці - ознака затурканості карбюратора. В цьому випадку його необхідно демонтувати і прочистити. Нагар на свічці - ознака неправильної роботи карбюратора або застосування неякісного бензину. Відрегулюйте карбюратор або замініть використовуване паливо. Не забудьте перевірити зазор свічки і її функціональність. При необхідності, замініть свічку на нову. Також переконайтеся в тому, що повітряний фільтр не забитий і пропускає повітря.
4
Огляньте циліндропоршневу групу двигуна бензопили. По конструкції силовий агрегат STIHL дуже близький до мотора скутера. І навіть порядок розбирання нескладний: відверніть 4 болта головки циліндра і витягніть циліндр з блоку. Огляньте знаходиться в ньому поршень. При наявності на ньому задирів і відколів, замініть його. Потім огляньте циліндр, на якому теж не повинно бути ніяких задирів або подряпин. Циліндр ремонтується расточкой під ремонтний розмір, або заміною в зборі з поршнем.
5
Огляньте і перевірте стан поршневих кілець. Вони повинні мати щільну, але вільну посадку на поршні. Вставте поршень в циліндр і спробуйте розгойдати його, взявшись за його верхню точку. Якщо він явно бовтається в циліндрі, це - ознака зносу поршня. Саме ця несправність є причиною того, що бензопила не розвиває повну потужність.
6
При подтекании масла в бензопиле STIHL перевірте герметичність в місці з'єднання шланга, що йде від маслобака до маслонасосу. Для заміни цього шланга доведеться повністю розібрати бензопилу .