Як освітлити волосся хною. Як пофарбувати волосся осветляющей хною.

Багато людей цілком задоволені тим кольором волосся, яким нагородила їх природа. А для тих, хто хоче змінитися, створені спеціальні засоби для фарбування волосся. Існує думка, що чоловіки більше віддають перевагу блондинкам. Тому багато дівчат намагаються висвітлити своє волосся . Для цього чудово підійде біла хна.
Вам знадобиться
  • Біла хна, гаряча вода, шампунь
Інструкція
1
Перед висвітленням вам необхідно ознайомиться з препаратом, яким ви будите освітлювати волосся , а саме з білою хною. Це хімічний барвник, тому не варто думати, що вона родичка натуральної хни. Вона так називається, тому що при її виготовленні іноді додають натуральну хну. Це дуже ефективний засіб для освітлення, але підійде далеко не всім. Дуже часто при невмілому її використанні з'являється сильне печіння, велика ймовірність сильного пошкодження волосся, іноді доходить до випадання волосся великими кількостями. І крім того, є можливість отримати опік шкіри, тому потрібно дуже уважно читати всі вказівки, якщо ви зібралися освітлювати волосся самі.
2
Щоб освітлити волосся , потрібно спочатку приготувати суміш для фарбування. Для цього потрібна кількість порошку хни (кількість розраховують, виходячи з довжини волосся) розмішати в гарячій воді до одержання густої сметаноподібної кашки. Щоб підсилити дію хни, поставте посудину з цією кашкою на водяну баню, тобто в іншу посудину з гарячою водою.
3
Коли хна трохи охолоне, наносите її на вологі волосся . Це буде непросто. Щоб полегшити завдання, можна додати в суміш для фарбування трохи шампуню. Після нанесення бажано звернути голову в рушник. Щоб його не забруднити, загорніть волосся целофаном.
4
Суміш на волоссі необхідно тримають стільки часу, щоб вийшов потрібний відтінок. Про залежність відтінку від часу тримання можна почитати на упаковці від хни. Змивати фарбу треба великою кількістю води. Бажано дня три після освітлення не мити голову шампунем.
Зверніть увагу
І пам'ятайте, в якій би колір ви не перефарбувалися, природність завжди була і залишається в моді.
Корисна порада
При освітленні волосся в суміш можна додати ефірне масло або бальзам. Якщо ви фарбували хною в перший раз, то краще тримати її на волоссі менше часу, ніж належить, оскільки у неї дуже сильна дія.