Як робити чоловічі стрижки.

Багато хто помилково думають, що, на відміну від модних жіночих стрижок, чоловічі стрижки простіші, а значить і стригти їх легше. Насправді чоловічий волосся більш жорсткий, товстий, та й часто волосся у багатьох чоловіків неслухняні. Як результат - нерівний край зачіски і невдоволення клієнта. Хоча є кілька загальних правил ідеальної чоловічої стрижки .
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся ножицями, то стригти потрібно мокрі або хоча б вологе волосся, так як зволожений волосся легше піддається вирівнюванню, не пошкоджується в місці відрізу, що не січеться. І якщо вам пропонують помити волосся перед стрижкою, погоджуйтеся. А ось при стрижці машинкою краще, якщо волосся будуть чистими, але просушеними, так як машинка може швидко забитися мокрими волоссям.
2
Чоловічу стрижку за допомогою гребінця починають з рівномірного розчісування волосся у напрямку їх росту. Потім починаємо стригти тім'яну зону, рухаючись до потилиці. Гребінець повинна захоплювати волосся проти їхнього росту. Потилицю стрижемо знизу вгору, постійно перевіряючи під кутом вийшов результат щоб уникнути появи «драбинки». Віскі також стрижуть за напрямом спочатку знизу вгору, а потім від особи. Окантовка потилиці повинна бути м'якою, зверху і за вухами зістригає все зайве. Все волосся за кордоном окантовки зрізаємо бритвою.
3
Стригти машинкою набагато зручніше і швидше. Найбільшою гребенчатой насадкою (величину вибираєте за бажанням) починаємо стригти тім'яну зону, потім потиличну і скроневі частини голови. Машинку рухаємо проти росту волосся плавними розміреними рухами. Не забувайте після кожного прийому розчісувати волосся. Потім меншою за розміром насадкою виконуєте стрижку скроневої і потиличної зон ще раз. Щоб перехід був плавним, на початку руху робіть натиск, а з наближенням до тім'яної частини відводите руку. Наприкінці стрижки ще більш маленької насадкою проходите прикордонні зони і окантовку. Волосся при цьому потрібно розчісувати в різних напрямках, щоб зробити лінію переходу більш плавною.