Як змінити пароль аськи. Як змінити пароль на своїй icq.

Програма спілкування ICQ або просто аська міцно увійшла в наше життя. Але рано чи пізно перед користувачем постає питання зміни пароля улюбленої програми. Неважливо, чим було викликано таке бажання - вимогою безпеки або велінням лівої п'яти, але якщо пароль хочеться змінити, то значить, потрібно міняти.
Інструкція
1
У яких же випадках може виникнути необхідність зміни пароля аськи? Випадки можуть бути наступними: - друзі скаржаться, що їм від вас став сипатися спам- ви турбуєтеся, що пароль дуже простий і його легко взломать- хтось сторонній дізнався пароль і може тепер заходити в мережу під вашим номером- програма повідомила, що ваш номер використовується на іншому комп'ютері-ви придбали новий номер ICQ
2
Спосіб зміни пароля залежить від програмного клієнта, до якого підв'язана аська. Більшість користувачів російськомовного інтернет-простору є активними користувачами мессенджера QIP. Якщо ви теж користуєтеся цією програмою, то для зміни пароля вам необхідно зайти в налаштування QIP, вибрати пункт «Облікові записи», а в ньому вже підпункт «налаштувати обліковий запис ICQ». Вам буде запропоновано вікно зміни пароля, в якому потрібно буде ввести один раз пароль поточний, потім вказати новий пароль і ще раз його повторіть.Некоторие мобільні клієнти ICQ, наприклад JIMM або BayanICQ, теж пропонують в своїх настройках можливість зміни пароля.
3
На сайті безпосередніх розробників ICQ www.icq.com теж можна змінити пароль аськи. Зайшовши на сайт, ви заповните спеціальну форму, вказавши при цьому адресу вашої поштової скриньки, який може стати в нагоді вам в майбутньому і в разі втрати пароля або викрадення аськи. Кнопка "Change Password" перенаправить вас на сторінку, на якій ви легко зможете поміняти свій пароль.
4
Але якщо у вас проблеми з розумінням англійської мови, то змінити пароль можна і за допомогою російськомовного ресурсу. Для цього потрібно зареєструватися на сайті www.rambler.ru, отримати на ньому поштову скриньку і прив'язати номер аськи до нього. Змінивши пароль ящика, ви одночасно міняєте і пароль аськи. При виникненні необхідності отвязиваніе номера ICQ від ящика проводиться одним кліком миші в налаштуваннях сайту.
5
Щоб уникнути можливих проблем краще використовувати складні паролі, що складаються з літер, цифр і спеціальних символів. Що-небудь типу F> -25 $ L. Але не перестарайтеся. По-перше, пароль повинен бути таким, щоб ви його не забули негайно ж, а по друге не потрібно створювати паролі, що складаються з знаків кількістю більше 8, так як ICQ паролі довше 8 знаків просто не сприймає.
Зверніть увагу
Змінити пароль асі. Далі в меню вибрати «Облікові записи» - відкриється вікно з вашим номером ICQ, виберіть пункт «Налаштувати». У лівій частині вікна виберіть пункт «Змінити пароль». В наступному вікні, потрібно вказати поточний пароль потім новий і підтвердити новий пароль, потім натиснути «Змінити».
Корисна порада
Якщо ви не авторизовані на сайті ICQ, то ви побачите сторінку входу. Введіть свій номер і пароль від ICQ номера, на якому хочете змінити пароль, і натисніть кнопку "Увійти". Після того як ви успішно авторизувалися, відкриється сторінка зміни пароля. Для того, щоб змінити пароль, натисніть кнопку "Зберегти" ("Save"). Для відміни - натисніть "Cancel" або покиньте сторінку. При вдалій зміні пароля ви побачите повідомлення "Your password was changed successfully!".
ICQ - відмінна програма для спілкування з друзями та колегами. Якщо ви втратили або забули пароль для входу - не впадайте у відчай, ви зможете легко його поміняти і знову насолоджуватися спілкуванням.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет
Інструкція
1
Якщо ви вирішили змінити пароль , при цьому маєте доступ до свого аккаунту, виберіть вгорі програми «Меню», в яка випадає табличці знайдіть "Налаштування". У вікні натисніть кнопку «Увійти», а потім «Змінити пароль ». Відкриється ваш браузер і віконце з полями, в які потрібно ввести ваш поточний пароль , новий пароль , а потім ще раз підтвердження нового пароля. Натисніть кнопку «Готово», і ваш пароль буде змінений.
2
Якщо ви не пам'ятаєте ваш поточний пароль , запустіть програму і натисніть «Забули пароль ?» Під полем для введення пароля. Відкриється вікно, де вам буде необхідно ввести свою адресу електронної пошти, на який ви реєстрували акаунт в ICQ. Потім введіть цифри з картинки і натисніть "Далі".
3
Перевірте електронну пошту, вам повинно прийти лист з посиланням на сторінку для зміни пароля ICQ. При переході по цьому посиланню ви потрапите на сторінку, де вам буде потрібно ввести і підтвердити новий пароль . Після натискання кнопки «Готово», ваш пароль буде успішно збережений.
Зверніть увагу
Якщо ви не пам'ятаєте пароль, або ваш пароль був зламаний Не довіряйте тим, хто обіцяє вам надійний пароль з захистом від злому, при цьому ви повинні всього лише відправити SMS або заплатити певну суму. Пам'ятайте, що зміна пароля в ICQ здійснюється безкоштовно і відправки SMS не вимагає!
Корисна порада
Не створюйте занадто прості паролі, інакше ваш акаунт може бути зламаний. Найнадійнішим паролем вважається комбінація знаків пунктуації, латинських і російських букв різного регістра. Не створюйте паролі у вигляді вашої дати народження, клички собаки або інших значущих комбінацій, їх зможуть легко підібрати спеціальні програми для злому паролів. Завжди зберігайте паролі в надійному місці і не повідомляйте їх третім особам, особливо, якщо не впевнені в їх добропорядності! Якщо ви користуєтеся ICQ на чужому комп'ютері, ніколи не вибирайте функцію «Запам'ятати пароль».