Як визначити розмір одягу дитини.

Безсумнівно, одяг та взуття для дитини набувається частіше, оскільки він постійно зростає. Коли одяг сидить ідеально, дитині простіше виглядати бездоганно, але ми часто купуємо йому одяг на виріст, а розмір визначаємо на око. Ось і виходить, що в цьому сезоні куплена річ дитині велика і виглядає безглуздо, а на наступне літо крихітка з неї виростає. І виходить, що і дитина без обновки, і гроші витрачені марно. А потрібно було лише правильно визначити розмір и одягу малюка.
Інструкція
1
Знайте, що виробники дитячої одягу зазвичай в якості основного розмір а прописують на етикетках зростання дитини . Для вас це самий банальний спосіб визначити купувати плаття або сорочку своєму чаду. Але врахуйте, що для дітей з 4 років, розмір и одягу визначаються крім зростання ще й вагою. Адже від того, як сидить одяг на дитині, буде залежати не тільки зовнішній вигляд, але і його рухливість, зручність при рухах і настрій.
2
Для точного визначення розмір ов, проведіть вимір таких показників фігури дитини за допомогою сантиметрової стрічки. При цьому виконуйте свої заміри тільки по білизні, щільно по фігурі, щоб виключити великі нашарування тканини на тілі, що знижують точність мірок. Дитині запропонуйте стати прямо, руки опустити вниз, п'яти з'єднати разом, зберігати природну поставу. Простежте, щоб відстань між носками стоп був близько 10-15 см.
3
• Визначте зростання дитини . Для цього дитини поставте спиною до стіни без взуття і без головного убору. Простежте, щоб опора здійснювалася п'ятьма точками: п'ятами, литками, сідницями, лопатками і потилицею. До верхівки голови прикладіть рівний горизонтальний обмежувач, потім на його рівні зробіть позначку олівцем на ростомірі. Якщо малюк ще не вміє стояти, зніміть мірку в положенні дитини лежачи. Для цього розкрутіть на всю довжину рулетку або сантиметр. • Обмірте обхват грудей горизонтально навколо тулуба, не затягуючи дитини туго і проходячи сантиметром котрі вступають точки грудей і лопаток. • Обмірте обхват талії і стегон. Слідкуйте, щоб малюк не втягував живіт. • Виміряйте довжину рукава, визначивши відстань від виступаючої точки плечової кістки по зовнішній поверхні зігнутою в лікті руки до проксимальної фаланги першого пальця кисті.
4
Знаючи всі ці мірки, скористайтеся спеціальними таблицями визначення розмір ов, розроблені для дітей різного віку та статі. Вибирайте для дитини той розмір, для якого є найбільше число збігів з вашими результатами. А краще приміряйте вподобану річ перед покупкою.
Кожен батько хоче, щоб його дитина виглядала завжди бездоганно. Тому намагається якомога частіше купувати йому різні обновки, будь то одяг, взуття чи якісь дитячі аксесуари. Однак найчастіше ці речі купуються «на око».
Інструкція
1
Вивчіть етикетку на товарі, і поцікавтеся у продавця - на який вік він розрахований. Зазвичай на етикетці дитячої одягу виробником вказано зріст. Це найпростіший спосіб вибору одягу для дитини і його застосовують більшість батьків. Але тут існує один нюанс, не враховуючи який, можна помилково вибрати дитячий одяг - з віку від 4-х років її розмір визначається не тільки параметрами росту, але і ваги. Це диктується не тільки необхідністю естетичного вигляду одягненого дитини, але і його рухливістю або зручністю під час руху.
2
Ще одним ефективним способом примірки є визначення показників дитячої фігури за допомогою сантиметрової стрічки. Однак заміри повинні виконуватися виключно по фігурі, з метою зняття точніших мірок. Дитина при цьому повинен стояти прямо, щоб зберегти природну поставу. Для початку визначте зростання дитини, поставивши його до стіни, а до верхівки голови приклавши горизонтальний обмежувач. Після цього зробіть олівцем позначку на ростомірі. У разі, коли дитина ще не навчився стояти, мірку можна зняти в положенні лежачи. При вимірі зростання в такому положенні розкрутіть рулетку або сантиметрову стрічку на всю довжину.
3
Потім слід вимір обхвату грудей. Він вимірюється горизонтально по відношенню до тулуба малюка. Сантиметрову стрічку прикладіть до всіх виступаючих точках грудей і лопаток. Стрічку не треба затягувати занадто туго. Після цього необхідно виміряти обхват талії і стегон таким же чином. Не забудьте про рукавах. Довжина рукава вимірюється досить простим способом: визначте відстань від плечової кістки до проксимальної фаланги великого пальця. Вимірювання довжини рукава проводиться виключно по зовнішній поверхні руки, що знаходиться в зігнутому положенні.
4
Після зняття всіх мірок, для правильно визначення розмір а дитячої одягу , скористайтеся спеціальними таблицями, які були розроблені, враховуючи всі вікові та фізичні характеристики дітей різної статі. Вибираючи в магазині одяг для дитини, керуйтеся отриманими раніше результатами примірки. Таким чином, зростає можливість більш точного визначення розмір а одягу дитини. Але все ж самим безпомилковим способом правильно підібрати одяг для дитини є примірка вподобаної речі безпосередньо перед її покупкою.