Як назвати стінгазету.

В радянські роки назви стінгазет відображали настрій, який панував в умах і серцях людей. Стінгазети давали "говорять" назви, на кшталт "Бойовий листок", "Шкільна правда", "За працю". Зараз єдина ідеологічна грунт неначе відсутній. І автор стінгазети змушений глибоко досліджувати себе або майбутніх читачів, щоб підібрати вдала назва стінгазети. Назва може відображати місію авторського колективу, збігатися з ім'ям вільного домену в інтернеті, а може містити в собі інші мотиви.
Інструкція
1
Складіть список слів і фраз, типових для ваших майбутніх читачів. Наприклад, газета створюється для співробітників шарикопідшипникового заводу і висвітлюватиме заводські новини. Прислухайтеся, які фрази звучать в обідні перерви. Люди обговорюють поточні проблеми, використовуючи "місцевий жаргон". Ви можете часто чути слово "підшипник", "залізяка" або "спритна станочніца". Зберіть якомога більше слів і фраз.
2
Вникніть в історію території, на якій ви плануєте вивішувати стінгазету . Будемо для прикладу і далі розглядати завод. Знайдіть співробітників, які працювали тут 40 років тому. Запитайте у них, як називалися стінгазети в ті роки. Включіть їх назви в ваш список.
3
Проведіть секретну нараду. Запросіть на нього найавторитетніших і шанованих людей з числа майбутніх читачів, незалежно від їх посади. Намагайтеся охопити все "територіальні одиниці" - запросіть представників з їдальні, служби прибирання, бухгалтерії, складу і т.д. На нараді влаштуйте мозковий штурм з приводу майбутньої назви. Додайте всі варіанти в ваш список, без критики. Будьте впевнені, тепер про вашу стінгазеті дізнаються задовго до її випуску. І чекатимуть з нетерпінням.
4
Зробіть 1-й номер з назвою "Стінгазета без назви". Напишіть, для кого ця газета і які у вас цілі. Попросіть читачів вибрати кращу назву (опублікуйте ваш список) або запропонувати своє. Цим ви відразу зробите читачів газети активними учасниками. Вони полюблять стінгазету .
5
Зберіть в ваш список всі запропоновані варіанти. Запишіть всі аргументи читачів. Кілька днів не читайте список. Потім виберіть кращу з вашої точки зору назву. Обґрунтуйте ваш вибір. І зробіть святковий випуск стінгазети з поясненням обраної позиції. Якщо кращу назву запропонував конкретна людина, візьміть у нього інтерв'ю для святкового номера. Натовпи читачів вам забезпечені.
Зверніть увагу
Красиві ідеї з'являються, коли ми виходимо за рамки звичного мислення. Подумайте, а чи не зробити вам стінгазету з мінливими назвами. Придумуйте інші абсурдні на перший погляд варіанти і обов'язково зробите відкриття.
Корисна порада
Якщо не бажаєте вибирати назва самостійно, влаштуйте голосування в інтернеті. Але врахуйте, що не у всіх можуть бути комп'ютери вдома. Дайте таким людям можливість якось висловити свою думку.