Як навчитися писати есе.

Сьогодні кожному учню в певний момент часу доводиться навчитися писати есе . Коли тільки починають працювати з подібним видом творів, багато лякаються. Однак не варто цього робити, адже існує певний план і різні рекомендації, щоб написання есе зробити легше.
Інструкція
1
Есе припускає вираження власних думок, думок на задану тему. Так що спочатку ви повинні направити свої думки з обраної теми. Далі ви повинні побудувати логічний ланцюжок по такому плану: - Вступленіе- Основна частина-Висновок
2
У багатьох випадках есе передбачає свободу думок та їх виклад. Вам можна навіть поміркувати про те, чому ви вибрали дану тему, що нового ви дізналися і т.п.
3
Зрозумійте суть питань, можна навіть у вступі вказати їх ланцюжок, а в основній частині їх розкрити. У першому пункті вашого плану ви повинні відобразити те, як ви розумієте суть проблеми, а вже далі, в основній частині можна запропонувати шляхи їх вирішення.
4
Аргументуйте найбільш важливі ваші висловлювання, приводите приклади з життя, літератури, телевізійних програм, можна згадати все те, про що говорили ви на уроках, загалом, прикладів безліч. Головне, красиво, чітко і ясно викладати свої думки. Не перестарайтеся з складними реченнями, де багато сочинительной і підрядного зв'язку. Запам'ятайте те, що вдало написане есе - це есе , яке можна прочитати на одному диханні.
5
Якщо ви працюєте з есе на підставі будь-якого тексту, то вкажіть думку автора, що думає він з приводу цих проблем. Не завадить дати оцінку образотворчому мистецтву автора, наприклад, які засоби виразності він використовує: епітети, метафори, антоніми, риторичні питання тощо.
6
Використовуйте чернетка, звичайно, там не потрібно писати все есе , записуйте тільки основні думки, які будете розкривати більш повно. Вписуйте сюди нові ідеї, щоб не забути якусь важливу інформацію. Навчитися писати есе нескладно, потрібно лише докласти трохи усілій.Ну і, звичайно ж, стежте за часом, адже написання есе має певний часовий інтервал часу.