Як відкрити свій автомагазин. Як відкрити шиномонтаж на Україну.

З кожним днем росте число людей, що купують машини. Для машин завжди потрібні запчастини та витратні матеріали. Саме тому, автомагазин , при правильному підході, може приносити хороший прибуток.
Інструкція
1
Визначтеся, що саме ви будете продавати в своєму автомагазин е. Потрібно продумати все до дрібниць. Обов'язково потрібно враховувати, що в асортименті повинні бути не тільки запчастини, а й видаткові матеріали.
2
Визначтеся, кому ви будете продавати. Якщо будете продавати запчастини тільки фізособам. то можна реєструвати ІП. Якщо ж укласти договір з постійними покупцями, такими, як служби таксі або іншими підприємствами міста, реєструйте ТОВ.
3
Пройдіться по магазинах конкурентів. Це допоможе визначитися з асортиментом. Зауважте всі плюси і мінуси, подивіться ціни. Краще буде, якщо ви чи ваші близькі люди попрацюють на власника крупного автомагазин а. Тоді вам буде простіше визначитися з усіма подальшими кроками відкриття автомагазин а.
4
Подивіться, яке торгове обладнання треба купити. В магазинах конкурентів можна побачити всі плюси і мінуси торгового устаткування, доглянути для себе те, що буде дійсно багатофункціональним і корисним. Все що сподобалися стелажі і вітрини можна подивитися в інтернет-магазинах. Так само, можна в місцевих ЗМІ дати оголошення про купівлю б/у торгового устаткування. Не варто захаращувати приміщення - обходитесь мінімумом.
5
Визначтеся з приміщенням, яке ви хочете взяти в оренду. Не варто брати маленьку площу - сенсу не буде. По-перше, багато не привезеш, а по-друге, покупцем буде хотітися втекти з маленького захаращеного приміщення.
6
Після того, як приміщення знайдено - вивчіть всіх можливих конкурентів в цьому районі. Їхні ціни, асортимент. Ви повинні стати кращими, щоб покупці йшли до вас. Вам потрібно придумати фішку, за допомогою якої ви виділитися з натовпу.
7
Зробіть ремонт в приміщенні. Для автозачастей не обов'язковий шикарний євроремонт, але майте на увазі, що у вашому магазині все має бути чисто й акуратно.
8
Тепер вам потрібно знайти досвідчених продавців. Продавці допоможуть вам отримати більше прибутку з вашого магазину. Не беріть недосвідчених продавців, які не розбираються в автомобілях, інакше, втратите клієнтів і упустите багато прибутку.
9
Розставте товар за тим же принципом, як у великому, добре розкрученому магазині. Можете найняти досвідченого мерчендайзера, який допоможе зробити правильну викладку товару відповідно до правил.
Зверніть увагу
Можна дати рекламу в усіх ЗМІ міста за пару тижнів до відкриття магазину. На відкриття можна влаштувати конкурс. Тоді народ швидше про вас дізнається, і ви отримаєте перших покупців.