Як зробити дзеркальне відображення.

Іноді для оформлення зображень в Фотошопі потрібно додати дзеркальний ефект. Вітальні листівки, рекламні плакати, ілюстрації до літературних творів - у всіх цих жанрах часто використовується дзеркало і повне дзеркальне відображення .
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop, вихідне зображення
Інструкція
1
Відкрийте вихідне зображення.
2
В головному меню вибирайте пункти Image і Canvas Size. Щоб оригінал і відображення помістилися поруч, треба збільшити ширину основи вправо. Для цього параметр Width в розділі New Size поставте трохи більше 50% значення вихідного зображення, натисніть на середній квадрат в лівому ряду і відзначте галочкою параметр Relative.
3
Продублируйте оригінальний шар Ctrl + J, до копії застосуєте трансформацію: Ctrl + T, Flip Horizontal. За допомогою інструменту Move Tool перемістіть копію вправо і зістикуйте її з вихідним зображенням. В пункті View Головного меню навпроти параметра Snap повинна стояти галочка - таким чином шари як би «склеюються».
4
На панелі шарів натисніть на іконку маски шару Add Layer Mask. На панелі інструментів вибирайте інструмент Gradient, на панелі властивостей встановіть для нього параметри «лінійний чорно-білий», Opacity 50%. Затиснувши клавішу Shift, простягніть градієнт від правого краю шару з відображення м до середньої лінії. Частина зображення стане невидимою.
5
На оригінальному шарі знайдіть найсвітліший ділянку і за допомогою інструменту Eyedropper Tool встановіть кольором переднього плану. Додайте новий шар і перемістіть його в самий низ. Залийте новий шар кольором переднього плану.
6
Додайте новий шар поверх всіх шарів. Зробіть прямокутне виділення за допомогою інструменту Rectangular Marquee Tool і залийте його темним відтінком основного кольору - в нашому випадку це темно-зелений. Режим накладення поставте Overlay. Зніміть виділення Ctrl + D.
7
Застосуйте до цього шару трансформацію Ctrl + T, Skew. Надайте прямокутнику таку форму, ніби це дзеркало, в яке виглядає риба. Тепер потрібно надати дзеркалу більш переконливий вигляд, додавши контур. Клацніть два рази по іконці шару, щоб перейти в Властивості шару. Колір для контуру візьміть як темний відтінок основного тону. Встановіть наступні параметри:
Зверніть увагу
Дзеркало повинно знаходитися точно на лінії стику оригіналу і відображення.