Як знайти людину в скайпі. Знайти в скайпі людини.

  •  - Привіт! Давно не бачилися. Як здорово було б здзвонитися. Знайди мене в Скайпі. Побалакаємо, заодно і увідімся.- Здорово, адже скільки років пройшло! Подібний діалог відбувався в останні роки з кожним другим з нас. Але як знайти знайомого вам людини в загадковому Скайпі?
  •  1. Скайп (Skype) - це програма, що забезпечує за допомогою звукової або відеозв'язку спілкування з друзями, колегами, близькими і навіть з незнайомими людьми. Зайшовши на сайт розробників програми, ви зможете безкоштовно скачати інсталяційний програмний файл. Установка Скайпу проста і доступна - варто лише слідувати підказкам, які виникають на екрані. Реєстрація теж не являє собою нічого складного. Звичайний користувач без праці сам здатен вкласти процедуру реєстрації.
  •  2. Знайти людину в Скайпі - простіше простого. Для початку вивчіть інтерфейс програми. У самому низу контактного списку легко можна помітити кнопку «Додати контакт». При натисканні на цю кнопку на екран виходить блакитне вікно з формою пошуку, яка і допоможе вам знайти потрібного вам людини.
  •  3. Шукати людини за допомогою цієї форми можна за кількома параметрами таким, як електронна пошта, номер телефону, ім'я та прізвище або логін в Скайпі. Зазвичай люди, які хочуть з вами зв'язатися за допомогою цієї програми, дають вам свій логін. Варто тільки ввести його в потрібне поле форми пошуку, як програма тут же видасть вам потрібний контакт. Вам залишиться тільки натиснути на кнопку «Додати». Якщо ж логін вам невідомий, або ви просто навмання хочете спробувати знайти старих друзів, ви можете спробувати зробити це за допомогою інших запропонованих полів.
  •  4. Якщо людина зареєстрована в програмі і залишив у ній свої дані, пошук його займе менше хвилини. Після того, як ви додасте його в список своїх контактів, він обов'язково отримає про це повідомлення. І хтозна, може вже сьогодні ввечері відбудеться зустріч, яка навряд чи могла б трапитися, не будь у вас Скайпу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=x5uQEJuQiGA