Як відрізнити кришталь від скла.

Існують досить прості і нескладні способи, щоб відрізнити кришталь від скла. Відмінності можна знайти і в зовнішніх ознаках, варто лише уважніше подивитися на вироби. Навіть проста людина, що не має певних знань, впорається з цим завданням.
Інструкція
1
Так, існують декілька видів перевірки. Одним з них є тактильний метод. Візьміть кришталь і скло і порівняйте їх температуру. Кришталь в даному випадку за інших рівних умов буде більш холодним в порівнянні зі склом. Цим же способом можна скористатися при нагріванні цих двох предметів. Почніть потроху нагрівати їх, і ви помітите, що кришталь нагрівається повільніше скла.
2
На поверхні кришталю дуже рідко можна побачити будь-які подряпини, адже кришталь дуже важко пошкодити. Що не можна сказати про скло. Однак не думайте, що його важко розбити, кришталь не такий міцний матеріал, як наприклад алмаз.
3
Якщо говорити про штучне кришталі, то віддайте його до фахівців, хай вони зроблять вам експертизу на виявлення процентного вмісту свинцю. Кришталь в цьому випадку не повинен мати більше 10% оксиду свинцю, а ось скло, навпаки, в його змісті повинно бути присутні не більше 4% цієї речовини.
4
Придивіться уважніше до структури скла і кришталю. Скло обов'язково матиме трохи помітні газові бульбашки. Подивіться на кришталь , цих бульбашок тут бути не повинно.
5
Погляньте через скло на світло. Ви можете побачити, так звані звили, це лінії течії кінцевого речовини, з якого згодом виходить скло. Якщо ви подивитеся на світ через справжній кришталь , то подібних ліній не побачите.
6
Поспостерігайте, як виглядають інші предмети, коли дивишся на них через кришталь або скло. Рівномірний по товщині скло здатне лише незначно збільшити предмети. У кришталю же в такому випадку відбувається дуже помітне раздвоеніе.Все наведені вище способи, щоб відрізнити кришталь від скла є неточними, найкраще звернутися до фахівців, які працюють в цій галузі.