Як відкрити кабінет психолога.

Професія психолога хороша тим, що вона відкриває прямий шлях в соціально орієнтований бізнес: отримавши диплом психолога , ви можете самостійно, не залежачи ні від кого, допомагати людям . Вам не знадобиться ні офіс, ні дороге устаткування, так що вкладення мінімальні. Однак в перший час від подібної діяльності не варто чекати матеріальних доходів.
Інструкція
1
З одного боку, професія психолога в нашій країні не здається ні популярною, ні високооплачуваної, оскільки не так вже й багато людей звертаються до психолога м. Однак у великих містах майже кожен психолог зможе знайти клієнтів і відкрити свій кабінет.
2
Бізнес психолога хороший своєю гнучкістю і незатратним. Все, що вам потрібно - це: 1. приміщення з кушеткою для психоаналізу (якщо ви працюєте в цьому напрямку), кріслом, столом і т.д. У перший час на це згодиться ваша квартіра.2. сайт і реклама для залучення кліентов.3. реєстрація у формі індивідуального підприємця.
3
Найважче для початківця психолога - це, звичайно, залучення клієнтів. Подумайте про сферах психології, в яких і ви найбільш сильні, і припустіть, яка з них буде користуватися найбільшим попитом. Може бути, сімейна психологія? Психоаналіз? Гештальттерапия? На цю сферу необхідно зробити акцент на вашому сайті і в вашій рекламі.
4
Реклама для психолога - це, звичайно, насамперед хороші рекомендації і сарафанне радіо. Однак непогану службу послужить і простенький, але інформативний сайт. Крім того, в інтернеті можна завжди розмістити рекламу на безкоштовних дошках оголошення і в соціальних мережах. В коротких рекламних текстах зробіть акцент на проблемах, з якими, як ви вважаєте, до вас повинні найчастіше звертатися. Не секрет, що багато людей насамперед намагаються знайти відповіді на свої питання в інтернеті. Посилання на вас може допомогти їм отримати більш кваліфіковану пораду.
5
НЕ варто пропонувати високі ціни за консультації, але і не варто демпінгувати: початківець психолог зовсім те ж, що й не дуже компетентний психолог. Надмірно низька ціна може насторожити ваших потенційних клієнтів.
Зверніть увагу
Кабінет бажано розташувати в доступному місці. Доцільно визначити під нього приміщення на першому поверсі будівлі, що дозволить відвідувачам уникнути зайвих контактів і при необхідності дотримати конфіденційність зустрічі. Кабінет педагога-психолога повинен бути територіально ізольований.
Корисна порада
Спеціалізований кабінет дитячого психолога розроблений спеціально для того, щоб допомогти школам та іншим освітнім установам оптимізувати умови роботи практичного психолога з дітьми і дати психологу базовий комплект систематизованих методичних матеріалів по основних напрямках його роботи.
Відкриття власного психологічного кабінету - досить затребуваний бізнес, т.к. безліч людей в наш час потребують психологічної допомоги та підтримки. Головний секрет цього бізнесу, як й іншого, дуже простий - потрібно працювати якісно і професійно, любити свою справу. А найкращою рекламою для психолога стануть рекомендації тих людей, яким він допоміг.
Інструкція
1
Для початку розберіться, чим відрізняється професіонал-психотерапевт від просто психолога. Щоб стати психотерапевтом, ви повинні мати вищу медичну освіту і отримати відповідний диплом за напрямом «психіатрія». Тільки в цьому випадку ви зможете лікувати психози. Далі ви, як випускник медичного вузу, повинні пройти курси перепідготовки та підвищення кваліфікації в установі, де готують психологів. Як правило, це навчальний центр на базі університету. Тільки після цього ви зможете офіційно називатися психотерапевтом і лікувати неврози.
2
Шлях в малий бізнес, людині, яка має всі перераховані вище дипломи, відкритий і простий. Для початку орендуйте собі кабінет. На найперше времяви можете підшукати приміщення з погодинною орендою - це допоможе значно заощадити.
3
Потім зареєструйтесь, як ІП, і відраховуйте податок державі.
4
Так само не забувайте про зарплату бухгалтеру, касовий апарат або бланки суворої звітності, комп'ютер, прибиральницю, секретаря на телефоні і, звичайно ж, дизайні приміщення. Як показує практика, початківець психолог має на місяць 40 тисяч рублів чистого прибутку. Вартість його часовий консультації від 500 до 800 рублів. Кількість зустрічей з клієнтом до повного вирішення його проблеми коливається від однієї до десятка.Так що не потрібно лякатися додаткових витрат, має вистачити на все.
5
Дизайну вашого постійного кабінету приділіть особливу увагу. Він має сприяти психологічної розрядки пацієнта - відповідна колірна гамма, зручні крісла, неголосна музика - все це потрібно продумати або довірити оформлення професійному дізайнеру.Еслі грамотно спланувати бізнес, прорахувавши все до дрібниць, то в майбутньому ви зможете стати власником цілком успішного психологічного кабінету .