Як продавати в мережі товари.

Для продажу через інтернет недостатньо створити сайт і організувати прийом оплати. Не кожна людина погодиться купувати товари в мережі у незнайомої людини або молодої фірми. Навіть якщо ви пропонуєте гарантії повернення і варіант оплати при отриманні, люди можуть сумніватися. Може бути, товар буде занадто довго відправлятися. Або ви не виконаєте вимог про повернення. Або інші причини. Ви повинні заздалегідь відповісти на подібні заперечення і сумніви покупця.
Інструкція
1
Вкажіть на сайті якнайбільше контактної інформації. Додайте схему проїзду до вашого офісу або складу. Вкажіть телефони різних відділів - склада, бухгалтерії, приймальні, відділу продажів. Не забудьте про електронні адреси. Помилкою буде вказівка e-mail `ів з безкоштовних поштових сервісів. Ваші адреси повинні бути прив'язані до доменного імені сайту. Чим більше інформації, тим більше буде довіри з боку по мережі телей сайту.
2
Зробіть на сайті розділ про компанію. Не пишіть там нудну місію, не копіюйте гігантів ринку. Покупцям це поки не цікаво, бо про вас нічого не знають. Замість цього опублікуйте якнайбільше фотографій про життя компанії. Усміхнені люди, що працюють над виконанням замовлень клієнтів, створять на сайті атмосферу вдалих покупок. Покажіть майбутнім клієнтам, як працює ваш склад, чим зайнята бухгалтерія, як виглядають машини з доставки товарів. Розмістіть на сайті шматочки відео з корпоративних заходів.
3
Створіть для покупців невеликий розділ сайту у вигляді блогу чи форуму. Головне - щоб можна було задати питання і швидко отримати відповідь. Якщо у вас ще трохи покупців, імітуйте живе спілкування. Нехай хтось задає типові питання, а служба підтримки відповідає. Так ви втягне людей в діалог і далі вони будуть задавати питання самі. Це не є обманом покупців, тому що ви розмістите у вигляді діалогу дійсні питання, з якими до вас звертаються люди. Відповіді у вигляді діалогу читати приємніше, ніж нудні інструкції по оплаті і доставці. Враховуйте цю особливість сприйняття інформації.
4
Тестируйте різні методи продажів і постійно вимірюйте результати. Замовте хорошому копірайтеру продає текст, виміряйте конверсію продажів. Замініть текст на "продающее відео", знову виміряйте конверсію. Замініть відео на малюнки, де у вигляді коміксів зазначений процес доставки і всі терміни. Знову виміряйте конверсію. Придумайте ще що-небудь і знову виміряйте конверсію. Так ви визначите найприбутковіший варіант продажів.
Зверніть увагу
Найбільш охоче люди використовуватимуть замовлення з оплатою при отриманні на пошті. Незважаючи на це, надавайте якнайбільше інших варіантів оплати. По-перше, ними користуватимуться при повторних покупках. По-друге, це підвищує довіру.
Корисна порада
Щоб виміряти конверсію продажів, розділіть кількість продажів на кількість унікальних відвідувачів сайту за конкретний період часу. Результат помножте на 100, щоб представити його в процентах. Наприклад, 5 покупців з 84 унікальних відвідувачів. Конверсія продажів = 5/84 * 100 = 5,95%. Чим вище конверсія, тим краще.