Як знайти кут знаючи косинус. знайти кут по тангенсу онлайн.

Крім прямих тригонометричних функцій синус і косинус , існують і зворотні їм арксинус і арк косинус . З їх допомогою можна обчислювати величини кутів за відомими значеннями прямих функцій. Є кілька варіантів практичної реалізації таких розрахунків.
Інструкція
1
Використовуйте функцію, зворотну косинус у (арк косинус ) для знаходження кута за відомим значенням косинус а. Потрібне значення арктангенса, а по ньому і величину кута, можна знайти, наприклад, в «таблицях Брадиса». Паперові примірники цього довідника є в бібліотеках і книгарнях, а електронні можна знайти в інтернеті.
2
Знайдіть у мережі он-лайн калькулятори для обчислення зворотних тригонометричних функцій і визначте з їх допомогою потрібне значення. Користуватися такими сервісами набагато зручніше, ніж шукати значення в таблицях. До того ж вони можуть спростити розрахунки, так як багато такі калькулятори дозволяють обчислювати не тільки окремі значення, а й отримувати результати на основі введених формул, складених з декількох операцій з тригонометричними функціями.
3
Скористайтеся стандартним калькулятором ОС Windows, якщо хочете обійтися без виходу в інтернет. Команда запуску калькулятора поміщена в головне меню на кнопці «Пуск». Відкривши його, перейдіть в розділ «Усі програми», потім в підрозділ «Стандартні» і клацніть пункт «Калькулятор». За замовчуванням він запуститься з найпростішим інтерфейсом, які не мають інструментів для тригонометричних обчислень. Розкрийте в його меню розділ «Вид» і виберіть пункт з написом «Інженерний».
4
Введіть значення косинус а з клавіатури, або клацаючи відповідні кнопки інтерфейсу калькулятора. Можна використовувати для введення операції копіювання (CTRL + C) і вставки (CTRL + V). Потім виберіть одиниці виміру, в яких повинен бути представлений результат (градуси, радіани або гради) - відповідний селектор знаходиться рядком нижче поля введення числа. Після цього треба виставити позначку инвертирования функцій в чекбоксі Inv. Цим все приготування закінчуються, клацніть кнопку cos і калькулятор розрахує значення зворотний косинус у функції (арк косинус ) заданого значення і представить вам результат в обраних одиницях.