Як додати файл на сайт.

Дана стаття допоможе вам додати файл на сайт, використовуючи загальнодоступний ftp-клієнт.
Вам знадобиться
  • 1) Будь ФТП клієнт.
  • 2) Файл.
Інструкція
1
Скачайте будь-який доступний ftp-клієнт, наприклад, FileZilla Client, який став популярним завдяки своїй функціональності і безвідмовної роботи. Однак на сьогоднішній день існує величезний вибір клієнтів, тому підійде будь-який, який вам понравітся.После скачування встановіть ftp-клієнт на ваш персональний комп'ютер, запустивши файл .exe, скачаний вами раніше.
2
Закінчивши установку, необхідно звернутися в службу підтримки хостера і дізнатися всі дані для доступу до ftp-серверу. До таких належать: хост, ім'я користувача, пароль.Вишепріведенние дані знадобляться для входу на сервер через ftp-клієнт. Після отримання всіх даних у хостера, їх потрібно ввести в спеціальну форму, яка буде доступна в програмі. Після введення клієнт почне підключатися до сервера. Якщо всі дані правильні і вдалося отримати доступ до сервера, то повинна з'явиться структура папок на стороні сервера хостінга.Собственно, і все, залишилося тільки перенести потрібний файл в папку на сервері.
Корисна порада
Перед закачуванням файлів на сервер перевіряйте їх антивірусом. Якщо вірус все-таки потрапив на сайт, то доведеться скористатися послугами фахівців з боротьби з вірусами на сайтах.
Належить операційних систем серії Windows є ряд файлів, які виконують конкретне завдання, наприклад, hosts. Даний файл не має розширення і позиціонується, як текстовий документ. Він призначений для зберігання списків доменів, яким буде заборонений доступ в мережу інтернет.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з операційною системою Windows.
Інструкція
1
Щоб знайти файл hosts, необхідно відкрити «Провідник Windows», перейти в корінь системного диска і відкрити папку за наступним шляхом: WindowsSystem32Driversetc. Запуск файлу здійснюється подвійним натисканням по ньому. У вікні, виберіть програму, за допомогою якої буде відкритий цей документ. Рекомендується використовувати будь-який текстовий редактор, наприклад, «Блокнот» або Notepad.
2
В відкритому документі перед вами з'явиться список доменів, які були внесені вами або системою. Стандартний список зазвичай складається з декількох рядків: по-перше, рядки, що починаються з символів «#», по-друге, містять безпосередньо самі адреси (через значення 127.0.0.1).
3
Якщо документ не виходить відкрити за допомогою стандартних програм, рекомендується змінити властивості файлу. Для цього натисніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть пункт «Властивості». У вікні зніміть позначку з пункту «Тільки читання» та натисніть кнопки «Застосувати» і «ОК».
4
Щоб додати свою рядок, створивши виняток для для певного сайту, необхідно скопіювати рядок «127.0.0.1 localhost» і вставити її на наступному рядку (натиснути клавішу Enter ). Значення localhost слід змінити на домен блокируемого сайту. Таким чином, рядок прийме наступний вигляд: 127.0.0.1 site.ru. В деяких випадках перед доменом слід вказувати www - це правило характерно для старіших сайтів.
5
Тепер натисніть клавіші Ctrl + S, щоб зберегти внесені поправки в файл hosts. Перезавантажте комп'ютер, якщо хочете перевірити роботу цього файлу. Для відміни блокування сайту необхідно видалити всю рядок з назвою його домена з цього файлу. Після видалення конкретної адреси зустрічається проблема неможливості збереження такого файлу. В цьому випадку необхідно повністю видалити файл і перезавантажити комп'ютер.