Як нагострити ніж м'ясорубки. мясуробку Як збирають ніж Як ставить.

Існує три основних способи заточування ножів для м'ясорубки: на рівному дерев'яному бруску, оббитому наждачним папером; в самій м'ясорубці, за допомогою спеціальних круглих заточувальних брусків, які встановлюються замість сітки або ножа (можна купити в господарському магазині або на ринку); за допомогою дриля або настільного свердлильного верстата, на горизонтально лежачому карборундовому камені.
Вам знадобиться
  • 1 спосіб - рівний дерев'яний брусок товщиною 25-40 мм, шириною 50-80 мм, довжиною 150-200 мм, наждачний папір 120-150 одиниць;
  • 2 спосіб - 2 спеціальних круглих заточувальних бруска;
  • 3 спосіб - дриль (настільний свердлильний верстат) і пристосування для притискання ножів до заточувального кругу.
Інструкція
1
Для використання першого способу необхідно оббити зверху дерев'яний брусок наждачним папером, потім терти, рівномірно притискаючи по краях, ріжучої частиною ножа або сітки по наждачкою, періодично перевіряючи пляма контакту з нею на ножі або сітці. Ніж вважається наточеним, якщо пляма контакту рівномірно і без перепусток поширилося по всій поверхні ножа або сітки. Цей спосіб є найпростішим, але він малоеффектний.
2
Більш ефективний другий спосіб. В комплект для заточування ножів м'ясорубки входять два круглих заточувальних бруска. Один рівномірний по товщині, має напівкруглу облямівку по зовнішньому краю (як на сітці) і круглий отвір в центрі - це деталь для заточування ножа, другий брусок меншого діаметра, має квадратний отвір в центрі (як на ножі), його товщина зменшується від центру до краю - цей для заточування сітки. Спочатку необхідно зібрати м'ясорубку з першим бруском замість сітки, заточку виробляти, обертаючи шнек тільки за годинниковою стрілкою, домагаючись рівномірного і повного плями контакту робочої поверхні ножа. Потім потрібно зібрати м'ясорубку, встановивши другий брусок замість ножа. Заточку робити як і з першим бруском. Діаметр плями контакту повинен трохи перевищувати діаметр ножа і рівномірно оточувати отвори сітки.
3
Найефективнішим є третій спосіб. В патрон дрилі (настільного свердлильного верстата) вставляється вілочкообразние пристосування, середня частина якого повинна бути трохи менше центрального отвору сітки, а крайні вставляються в бічні отвори сітки. Заточку потрібно виробляти, обертаючи і притискаючи цим пристосуванням сітку до горизонтально розташованому (який лежить на столі) карборундовому колі. Поверхня круга повинна бути рівною, без канав і горбів. Частота обертання - максимум 300 - 400 обертів на хвилину. Поверхня в місці контакту круга з сіткою або ножем необхідно постійно зволожувати водою, інакше є ризик спалити сітку або ніж. Дриль необхідно тримати строго вертикально! Для заточки ножа використовується інше пристосування, яке являє собою залізний штир діаметром 12-15 мм, з одного краю обточений квадратом 8 на 8 мм, в який вставляється ніж. Увага! Дриль потрібно тримати строго вертикально, інакше ніж або сітка будуть прагнути піти з круга. Якщо у вас немає відповідних навичок, то використовуйте настільний свердлильний верстат або другий спосіб.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mHTu6spBoUk
Зверніть увагу
Заточка сітки обов'язкове, інакше навіть з новим ножем м'ясорубка буде погано працювати.