Як намалювати зайчика на обличчі. бодіарт на обличчі дитини.

На дитячому ранку вашій дитині випала роль маленького пухнастого зайчика . Перевтілити свого малюка в це миле створіння можна за допомогою бодіарту на обличчі. Як правильно нанести заячий грим і що для цього знадобиться, ви дізнаєтеся з цієї інструкції.
Вам знадобиться
  • захисний крем, два зручних стільця, рушник, трохи води, театральний грим, рум'яна.
Інструкція
1
Виберете привабливу картинку зайчика (краще, якщо це буде персонаж мультфільму або ж придумайте образ самостійно) і роздрукуйте це зображення на папері (для зручності). Надайте дитині право вибору. Нехай ваше чадо сама вирішить, який малюнок йому більше хочеться побачити на своєму личку.
2
Перш ніж мучити малюка, потренируйтесь в малюванні. Адже не красиво намальована мордочка може, не сподобається дитині. І наслідком цього стане його зіпсований настрій, а може бути і сльози.
3
Коли рука вже досить натренована, а очей крутив, і ви сто відсотків упевнені в своїх силах і уміннях. Приступайте, безпосередньо, до нанесення театрального гриму на дитяче обличчя.
4
Насамперед перевірте, чи немає у вашої дитини, який або алергічної реакції на фарбу. Для цього нанесіть на невелику ділянку шкіри (зазвичай це внутрішня сторона руки) трохи фарби. Протягом доби, якщо у дитини алергія є, то вона дасть про себе знати. Але навіть якщо у малюка її не буде, перед нанесенням фарби, змастіть обличчя дитини захисним кремом.
5
Все приготування зроблені. Можете наносити на обличчя фарбу. Почніть з кінчика носа. Поставте на саму виступаючу частину носа невелику точку, потім через неї проведіть горизонтальну лінію (починаючи з крил носа). Нижню частину носа (під проведеної лінією) зафарбуйте чорним або рожевим кольором.
6
Верхню губу і область над нею попередньо покрийте тональним кремом, а потім і білою фарбою. На нижній губі намалюйте два заячих зуба. А по западинці над верхньою губою проведіть тонку лінію чорного кольору. Так само не забудьте поставити крапки і обвести область над верхньою губою у вигляді волохатою мордочки.
7
На завершення, зробіть своєму зайчику рум'яні щічки (за допомогою рум'ян або фарби). Також можна попрацювати з областю над очима. Маленьким шматочком дитячого мила намильте брови і дайте їм підсохнути, потім нанесіть на них тональну основу і фарбу. Після намалюйте волохаті бровки (трохи вище справжніх) і кілька волосинок. Перевтілення закінчено.
Корисна порада
Якщо ви вирішили гримуватися дитини за допомогою простих тіней для повік, попередньо нанесіть на обличчя крем або тональну основу, т.к. тіні обсипаються.