Як відкрити захищений архів.

Трапляються такі ситуації, коли на архів zip або rar встановлений пароль. А дані з нього отримати б дуже хотілося. Ситуація практично безвихідна, але спробувати варто. Існують деякі способи і програми, які допоможуть вам дістати дані з архів а. Зламати архів zip або rar, на який варто пароль, можливо завдяки перебору паролів, так званому «брутфору».
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма Advanced Archive Password Recovery
Інструкція
1
Якщо ви раптом знайдете в мережі інтернету утиліту, яка працює на будь-якому іншому підставі, то з імовірністю 99% це виявиться фальшивкою або вірусом. Все ж, варто відзначити, що можна розкрити запороленние архів и без підбору, але тільки в тому випадку, якщо ці архів и створювалися старими архів АТОР . Можливість зустріти такі архів и близька до нуля.
2
Все ж залишається пробувати зламувати архів за допомогою перебору. При алфавітному методі проводите підбір паролів по символам (наприклад, aabc, aabd, aabe і т.п.).
3
В цьому випадку відбувається перебір всіх допустимих паролів. Також варто відзначити, що весь процес залежить від обраного діапазону паролів. В цілому можна сказати, що даним способом зламати восьмизначний пароль практично не можливо. І це може зайняти дуже багато часу. Під силу це тільки супер потужному комп'ютеру.
4
Можете скористатися програмою Advanced Archive Password Recovery. П принципі основний її завданням є злом архів ів. Перш за все, скачайте програму з інтернету. Поширюється вона практично безкоштовно. Однак є деякі проблеми, які присутні в подібних програмах для злому архів ів. Користувач міг встановити символи в паролі. На комп'ютері 161 стандартних знаків. Це значить, що програмі доведеться перебрати приблизно 17.416.274.304.961 паролів. Як стверджують розробники даної програми, в секунду перебирається 15 мільйонів комбінацій. Навіть з такою швидкістю доведеться перебирати близько 10 діб.
5
Щоб зламати пароль на архів е, запустіть програму. Далі виберіть потрібний вам архів , і відкрийте його через програму. Для цього натисніть на вкладку "Відкрити". Вибираєте тип атаки. Можете скористатися стандартним перебором, тобто вказати всі можливі комбінації. А можете використовувати перебір по Масці. Він зручний, коли користувачеві відома деяка частина пароля. Далі натискаєте на вкладку "Старт". По закінченню пошуку програма видасть результат.