Як носити діамант. носити кільце на Який руці з діамантом.

Згідно древньої індійської легенді, діаманти - це осколки зірок, давним-давно упалих з неба на землю і розбилися вщент. Насправді, якщо придивитися до них ближче, то може скластися враження, що це дійсно так. Діаманти володіють якоюсь магічною, притягальною силою, яка не відпускає від себе, змушуючи оточуючих милуватися ідеальною красою благородного каменю.
Інструкція
1
Одні з найпоширеніших прикрас з діамантами - кільця. Ними рекомендується прикрашати лише безіменний палець лівої чи правої руки. Ні в якому разі не комбінуйте різні кільця. Згідно з правилами етикету, кільце з діамантом повинно бути на пальці одне. Якщо у вас обручку на лівій руці, то кільце з діамантом одягайте на праву або попередньо зніміть обручку, якщо хочете, щоб діамант сяяв на лівій руці.
2
Діамантові сережки чудово підходять жінкам різного віку, проте від їх форми багато залежить. Наприклад, якщо ви стрункі і маєте лебедину шию, то вам рекомендується носити подовжені сережки у вигляді підвісок. Особливо ефектно вони виглядатимуть у поєднанні з гладко укладеним волоссям. Якщо у вас округлі форми тіла і коротка шия, то вам чудово підійдуть невеликі сережки з діамантами, які мають круглу форму. Волосся найкраще укладіть в пишну зачіску.
3
Ще одне чудове прикраса, яка прикрасить будь-яку жінку - діамантовий браслет. Його рекомендовано носити на правій руці. Іноді діаманти в браслеті мають певний малюнок. В цьому випадку постарайтеся закріпити браслет на руці, інакше весь дизайн прикраси виглядатиме невигідно. Якщо у вас повна рука, то на ній чудово будуть виглядати діамантові браслети-обручі або "безформні" браслети, вільно висячі на руці.
4
Якщо ви збираєтеся одягнути брошка, прикрашену діамантами, то пам'ятайте, що молодим дівчатам більш підійдуть брошки, що мають форму гілочок, а більш зрілим жінкам - брошки у формі листя. Іноді діамантові брошки можуть бути виконані у вигляді букетів квітів або у формі бутонів. При цьому варто враховувати деякі правила етикету. Одягайте брошка з діамантом на ліве плече таким чином, щоб вона розташовувалася приблизно в 15 сантиметрах від ворота. Якщо у вас велика брошка з діамантом, то можете закріпити її на комірі або об'ємному шарфі. Якщо ви одягаєте діамантову брошку на яке-небудь урочистий захід, то одяг вибирайте однотонну і не блискучу, щоб сяйво діаманта в очах гостей виглядало більш ефектно.
5
Намиста і кулони, прикрашені діамантами, чудово будуть виглядати, якщо плечі вашого плаття будуть відкритими. Однак діамантове намисто прекрасно підійде і до закритого однотонного платтю темного кольору, має високий комірець. Кулони з діамантами будуть вельми доречні, якщо у вас плаття, яке має відвертий і глибокий виріз.
Корисна порада
Існують певні правила етикету носіння діамантів. Їх також необхідно дотримуватися. Наприклад, не прийнято одягати прикраси з діамантами з ранку. Кільця з діамантами завжди вважалися прикрасою заміжніх жінок, незаміжнім дівчатам рекомендується носити кулон або підвіску.