Як збільшити відвідуваність на сайті.

Дана стаття допоможе підняти відвідуваність до значних розмірів на абсолютно будь-якому сайті.
Вам знадобиться
  • 1) Словниковий запас
  • 2) Вільний час
  • 3) Сайт
Інструкція
1
Першим кроком буде внутрішня оптимізація сайту. По-перше, звичайно ж, необхідно привести сайт в порядок: прибрати зайві посилання, закрити від індексації дублі сторінок (всілякі дати, сторінки пошуку), поставити так звані хлібні крихти для зручності навігації майбутніх відвідувачів, привести в порядок структуру сайта.Данний крок дозволить максимально підготувати сайт до напливу відвідувачів, який при виконанні всіх рекомендацій, викладених цій статті, незабаром трапиться.
2
Далі необхідно приступити до написання корисних і якісних статей для людей. На цьому пункті я акцентую увагу, оскільки багато в чому від нього залежить кількість відвідувачів в будущем.Статьі повинні бути авторськими, унікальними, розведеними тематичними картинками. Статті потрібні як база, як той фактор, який прямим чином впливає на кількість відвідувачів. Чим корисніше статті - тим вище пошукові системи ранжирують сторінку, що містить той чи інший текст.Следуя простим радам, ви досягнете бажаного результату.
Зверніть увагу
Якщо з якоїсь причини у вас не виходить писати статті самостійно, то можна скористатися послугами копірайтерів, які за помірну плату наповнювати вам сайт.