Як прикріпити балдахін. гКак складати балдахін.

Балдахіни додають кімнаті затишку, огортаючи ліжко і створюють романтичний настрій. Найскладнішим при спорудженні балдахіна є каркас. Звичайно, можна купити готовий каркас або довірити його виготовлення фахівцям. Якщо ви плануєте зробити каркас самостійно, сміливо беріться за справу.
Інструкція
1
Технологія кріплень та ж, як при зведенні фіранки у ванній. Порожнисту металеву трубу акуратно зігніть в невелике коло, прикріпіть кінці до стіни і повісьте на трубку кільця. До цих кільцях і буде кріпитися балдахін. Буде виглядати оригінально, якщо до балдахіном у верхній його частині ви нашьете на рівній відстані один від одного стрічечки по числу кілець. Просмикніть стрічки в кільця і зав'яжіть міцні бантики.
2
Ще один спосіб споруди каркаса - навіс, який кріпиться до стіни або стелі при розташуванні ліжка біля стіни. Для цього прибийте до стіни дерев'яну рейку, а по кінцях цієї рейки під прямим кутом для більшої надійності - дві дерев'яні штанги. При монтажі такого каркаса легка тканина балдахіна просто накидається на штанги таким чином, щоб його частина нависала над ліжком. Важливо виконати всі кріплення без огріхів і неточностей, щоб каркас прослужив вам досить довго і був безпечний.
3
Різноманітність балдахінів для дитячого ліжечка дуже велике. Як правило, можна відразу придбати в комплекті ліжечко, матрац, м'які бортики, ковдру, подушку, постільна білизна і балдахін з кронштейном. Але якщо такої можливості немає, ви можете зшити балдахін по своєму смаку і спорудити каркас. Для цього зігніть металевий прут в кільце.
4
Просмикніть прут через кулиску в балдахіні і складіть подразнень кінці прута разом. Міцно зв'яжіть їх шнурком. Прісверліте дерев'яну рейку до ліжечка або до стіни, якщо дозволяє розташування ліжка. Для кріплення металевого прута з балдахіном використовуйте затискач на болтах, при закручуванні яких відбувається його надійна фіксація.