Як прочистити водопровідну трубу.

Прочистити водопровідну трубу можна самостійно. Існує декілька способів проведення подібної процедури. Однак необхідно враховувати конкретні умови розташування труб, а також їх технічний стан, при цьому мати знання і навички в цій справі.
Інструкція
1
Спосіб первий.Откройте кран і постукайте по всій водопровідній трубі молотком. Будьте обережні, водопровід можна легко пошкодити. Цілком можливо, що після постукувань іржа вийде з крана під тиском води. Даний спосіб використовують при незначному забиванні водопровідної труби.
2
Спосіб второй.Етот спосіб має на увазі використання тонкого сантехнічного троса. Не рекомендується застосовувати звичайну дріт. Воду, яка йде на аварійну ділянку, потрібно перекрити. Після цього виконується демонтаж змішувача. Саме в цьому місці потрібно вводити сантехнічний трос в водопровідну трубу . Конструкція даного троса дозволить йому не затримуватися в її вигинах. В той час, коли виробляється прочищення тросиком, потрібно поперемінно закривати і відкривати подачу води. Якщо цей спосіб не допомагає, то переходимо до більш трудомісткого методу.
3
Спосіб третій.Іменно він вважається найбільш трудомістким. Необхідно зайнятися демонтажем забитого ділянки. Природно, велику роль відіграє розташування труб, їх технічний стан і фізична можливість провести демонтаж. Від'єднувати трубу потрібно на максимально віддаленій відстані від місця розміщення змішувача. За допомогою шланга слід подати воду під напором з місця її можливої подачі через місце розташування змішувача. У цій справі потрібно все добре проаналізувати. Цілком можливо, що знадобиться провести заміну засмітився ділянки нової трубою.
4
Досить часто люди, які живуть в будинках старої споруди, стикаються з проблемою засмічення водопровідних труб. Тому найкраще вчасно замінювати старі труби на нові - пластикові. Вони не піддаються корозійних процесів.