Як підключити газовий балон.

Досить великою популярністю користуються побутові газові балони . Вони мають широке поширення серед дачників, а також власників власних будинків, в яких немає централізованої системи газопостачання. Побутовий газовий балон являє собою ємність для зберігання пропану, який використовується як паливо для кухонних плит.
Інструкція
1
Самими вдалими і надійними вважаються балони , що мають вентиля, до яких приєднується редуктор з газопроводом. Такі вентиля по виду нагадують накидні гайки. Пропанових балонів редуктори призначаються для того, щоб знижувати тиск газу, який надходить в балон. Також з їх допомогою автоматично підтримується заданий тиск при газополум'яної обробці.
2
Найчастіше штуцер редуктора з'єднують з магістральним шлангом газопроводу. Не важливо, яку конструкцію має редуктор, кріплення шланга на його штуцере проводиться за допомогою спеціального монтажного хомута, затягувати який можна гвинтом.
3
В даний час зустрічаються балони самих різних конструкцій. Саме тому кріплення редуктора буває різне. До балону, оснащеному клапанами, цей пристрій можна підключити шляхом одягання його на горловину клапана балона. Зверніть увагу на спеціальне гумове кільце ущільнювача. В той час, коли редуктор надівається на горловину клапана, на ньому необхідно підтягнути кільце механізму стопоріння. Відпускати це кільце можна тільки після того, як виконана посадка редуктора на місце.
4
Найпростіше підключити редуктор до балона, який оснащений вентилями. Підключення проводиться шляхом нарізного сполучення на штуцері вентиля і накидної гайки редуктора. Затягувати гайки потрібно ріжковим ключем. Між накидною гайкою редуктора і штуцером необхідно встановити спеціальну прокладку. Заборонено використовувати прокладку кілька разів.
Для установки газового обладнання на автомобіль є безліч причин. Газ обходиться значно дешевше бензину, збільшується міжремонтний пробіг, повільніше зношуються деталі. Як перевести свою машину на газове паливо?
Інструкція
1
Придбайте необхідне обладнання. Вам знадобиться газовий балон (як правило, циліндричний), заправний клапан, мультиклапан, редуктор-випарник з потрібними шлангами, врізки в карбюратор, 2 електроклапана, перемикач в салоні.
2
Оберіть місце для установки газового балона. Зазвичай це багажник або ніша для запасного колеса. Зафіксуйте балон стрічками, точно таким же способом, яким прикріплюється бензобак.
3
Виведіть трубку до заправного клапану, який встановлюють в нижній частині заднього крила або під бампером.
4
Видаліть обмежувач з мультиклапана, розташованого на балоні. За правилами, балон не повинен бути заповнений більш ніж на 80%, однак на практиці краще самому контролювати обсяг газу, щоразу заливаючи в балон фіксовану кількість, наприклад, строго 55 л.
5
Простягніть від балона мідну магістраль по днищу в моторний відсік. Виберіть місце для газового редуктора і підключіть до нього магістраль через електроклапан. Пропустіть через редуктор охолоджуючу рідину за допомогою шлангів.
6
Вріжте в бензиновий шланг електроклапан перед карбюратором, поставте в салоні перемикач. На цьому установку газового обладнання можна вважати практично завершеною.
Зверніть увагу
Щоб змінити конструкцію автомобіля, краще звертатися в автосервіс до кваліфікованого майстра. Тільки в цьому випадку можна гарантувати якісне виконання робіт. Зазвичай професіоналу потрібно 2-3 години часу для встановлення обладнання, а любитель може витратити кілька днів, при цьому не домігшись бажаного результата.Важно: після установки газового обладнання перед вами виникнуть деякі труднощі. Машина буде погано заводитися на морозі, на заправках доведеться вистоювати довгі черги, а повітряний фільтр доведеться міняти втричі частіше.