Поштова скринька: Як відкрити собі логін.

Відправляти послання по електронній пошті зручно. З цим впорається будь-який бажаючий, якщо навчиться працювати з поштовою скринькою - відкривати його і писати листи.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, логін і пароль до електронної пошти.
Інструкція
1
Зайдіть в інтернет на сторінку поштового сервісу, в якому ви завели собі електронну поштову скриньку для обміну листами з друзями і знайомими або для роботи. Відкрити поштову скриньку можна за допомогою логіна і пароля, які ви самі вказуєте при реєстрації в електронній пошті.
2
Введіть у відповідні поля віконця свій логін і пароль для того, щоб відкрити поштову скриньку. Зверніть увагу на регістр введення пароля - якщо при реєстрації ви вводили пароль великими буквами, то і кожного разу, заходячи в свою поштову скриньку, ви повинні вводити його такими ж буквами і символами.
3
Підтвердіть правильність введення та натисніть кнопку «Увійти». Якщо ви все вказали вірно, ви потрапляєте в свою електронну поштову скриньку. Якщо ви помилилися хоч в одній букві або цифрі логіна і пароля - необхідно вводити їх знову. Навчившись цим не хитрим діям, ви більше не будете ламати голову над тим, як відкрити електронний ящик.
Зверніть увагу
Якщо ви виходите в свою поштову скриньку не з дому, а з інтернет-клубу або з іншого стороннього комп'ютера, ніколи не зберігайте свій пароль, і закінчивши роботу, обов'язково натискайте кнопку виходу зі своєї поштової скриньки.
Корисна порада
Запишіть логін і пароль до поштової скриньки в своєму блокноті або на стікері, щоб завжди мати можливість зайти до себе на електронну пошту.