Як обшити стілець. обтягуємо стільці.

Досить багато людей займається обшиванням стільців . Перед тим, як міняти оббивку, потрібно вибрати стиль, який би ви хотіли створити. Все стільці самі по собі унікальні. При моделюванні найкраще використовувати просту, легку тканину. Більше фантазуйте і експериментуйте.
Інструкція
1
Починати потрібно обов'язково з перкали. Візьміть в руки шматок тканини на 8 сантиметрів більше, ніж поверхня, яку потрібно покрити. Для початку слід накрити передню частину спинки стільця. Тканина необхідно накладати таким чином, щоб часткова нитка збігалася з вертикальною осьової лінією спинки. Перкаль розправляйте від центру до периферії. Через кожні 5 сантиметрів заколюйте її шпильками. Це допоможе позбутися від можливих складок.
2
Зробіть щільну обтяжку всього стільця. Надлишки тканини обов'язково потрібно видалити, залишити лише приблизно 2,5 сантиметра припуску на шви по краях і на сидінні. Якщо між спинкою і сидінням залишається проміжок, то в нього необхідно підсунути перкаль і зробити складку. Якщо у стільця передня линяючи опукла, то можна зробити по кутах виточки. Це допоможе прибрати зайву матерію.
3
Для перевірки можна сколоти виточки булавками. Відразу стане видно, наскільки вони правильні. Виточки повинні точно відповідати зразку. Тільки після цього можна прошивати їх на основну тканину.
4
Якщо у стільця спинка занадто товста, то обов'язково знадобиться спеціальна вставка, яка з'єднує її переднє і заднє полотнища. Зробіть заміри ширини вставки. Вона повинна бути дорівнює товщині спинки.
5
Зробіть смугу відповідної ширини, а потім приколіть край шпильками до передньої частини спинки. Шви необхідно сколоти шпильками. Аналогічні дії зробіть і з іншою стороною.
6
Іншу смужку потрібно накласти поверх спинки стільця. Також можна з одного шматка викроїти суцільнокроєні вставку. Скроїти і подгоните заднє полотнище спинки. Припуски на шви обов'язково подрезайте. Вони повинні бути не більше 2,5 сантиметрів. Після того, як все це зроблено, можна починати витягувати булавки. Далі можна скористатися окремими деталями лекала для чохла. Виріжте аналогічні елементи з основної тканини.