Як очистити праска з тефлоновим покриттям. Як видалити плями з тефлоновим сковороди.

Сучасні праски з тефлоновим покриттям практично не потребують очищення і постійного догляду. Однак нерідко ми стикаємося з такою проблемою, як поява сторонніх плям на підошві приладу. На сьогоднішній день існує велика різноманітність способів очистки праски, які допоможуть без особливих зусиль впоратися з цим завданням.
Вам знадобиться
  • - Олівець для очистки праски,
  • - оцет,
  • - мило,
  • - сода,
  • - рідина для зняття лаку,
  • - таблетка гидроперита,
  • - ватяні диски, ганчірочки, ватяні палички.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб очищення підошви праски від забруднень - мати під рукою спеціальний олівець, який можна купити в будь-якому господарському магазині. Використовувати його зовсім не так складно - просто нагрійте праску до зазначеної температури і розтопіть олівець на гарячій підошві. Залишилося тільки протерти її м'якою бавовняною ганчіркою. Проте варто пам'ятати, що на підошві праски є отвори, не допускайте попадання в них розплавленого олівця. Засіб абсолютно безпечно у використанні і не містить шкідливих домішок.
2
Нагрійте праску до максимальної температури. Змочіть ватяний диск в столовому оцті і змастіть підошву праски. Отвори акуратно протріть за допомогою ватної палички, змоченої в оцті. Потім візьміть невеликий відрізок бавовняної тканини і ретельно пропрасуйте. Відомий результат очевидний - ваш праска знову сяє чистотою.
3
Ще один спосіб очищення праски, який бажано робити відразу після забруднення. Нагрійте побутовий прилад і натріть місце забруднення звичайним милом. Дайте прасці трохи охолонути, візьміть м'яку ганчірочку, змочіть водою і змийте мило з підошви праски. Від забруднень і плям не залишиться і сліду.
4
Якщо на підошві праски утворилася пляма від розплавленого поліетилену, від нього легко позбутися, змочивши ватяний тампон в рідині для зняття лаку і трохи потерши місце забруднення.
5
Для очищення праски використовуйте таблетку гидроперита. Це краще робити в добре провітрюваній кімнаті або на балконі, в цілях виключення різкого запаху. Нагрійте праску до максимальної температури і проведіть таблеткою гидроперита по забрудненої поверхні, почне відбуватися сильне виділення газу від таблетки. Після цього протерти підошву праски вологою ганчіркою, видаливши частинки таблетки і витерти насухо м'якою матерією.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не намагайтеся соскребать пляма або шар іржі з підошви праски за допомогою наждачного паперу або ножа, це не кращим чином позначиться на прасувальних властивостях.
Корисна порада
Для профілактики забруднень підошви праски з тефлоновим покриттям, після кожного використання протирайте підошву м'якою вологою ганчірочкою.