Як зробити безкоштовну аватарку. Як зробити щоб аватарка була чітка.

Аватар є відображенням користувача інтернету. Це невелика картинка, яка стає обличчям людини в інтернеті, ось чому до питання вибору аватарки слід підходити з усією серйозністю.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть в пошукову систему. Задайте в рядку пошуку фразу «безкоштовна аватарка», перегляньте результати пошуку та виберіть сайт, який більше за інших відповідає вашим вимогам. Якщо ви шукайте аватарку для соціальної мережі, можна знайти сайти, з яких можна скачати аватарки спеціальних розмірів, придатних для конкретної мережі.
2
Зробити безкоштовний аватар можна самим - достатньо взяти сподобався вам колаж або навіть власну фотографію і підігнати її по розмірах, встановленим для аватара конкретної програми або соціальної мережі. Приміром, для простої «аськи», необхідно буде дотримуватися розміру 60 на 60 точок - зменшити картинку до таких розмірів можна в будь графічній програмі. Точно також ви можете самі зробити аватарку і будь-якого іншого розміру, вставити її в рамочку в спеціальній програмі або на одному з сайтів, що пропонують створити колаж.
3
Скористайтеся готовими варіантами, яких дуже багато в інтернеті. Можна підібрати будь аватар на свій смак, завантажити його в поштову скриньку, в соціальну мережу, в програми швидкого обміну повідомленнями і так далі. Подібні аватарки завантажуються безкоштовно на ваш комп'ютер, і вам не доведеться думати, як зробити аватар.
Зверніть увагу
Не використовуйте як аватара картинки, провокують конфлікти, картинки непристойного змісту. Пам'ятайте, що в інтернеті багато дітей.
Корисна порада
Вибирайте для аватара чіткі фотографії та картинки, оскільки при зменшенні їх якість буде помітно погіршуватися.