Як охолодити повітря в квартирі.

Ідеальна погода, до якої не треба було б пристосовуватися, буває рідко. Взимку ми думаємо, як утеплити квартиру, з нетерпінням очікуючи літа. Але приходить літня спека, яка часто приносить не менше проблем, ніж найлютіший холод, і ми вже мріємо від неї врятуватися. Якщо в квартирі є кондиціонер, питання вирішується просто. На жаль, це обладнання поки що доступно не всім. Але охолодити житло можна і іншими способами.
Інструкція
1
Найбільш поширений метод боротьби зі спекою і духотою - звичайний побутовий вентилятор. Їм легко користуватися, але є одна складність. В літню спеку вентилятори розкуповуються миттєво, так що краще запастися їм загодя. Якщо ж цього не вийшло, доведеться використовувати інші методи, у тому числі народні.
2
Не тримайте постійно вікна відкритими. Добре провітріть кімнату вранці і ввечері. Можете залишити віконце розкритим на всю ніч. Коли сонечко пригріє, краще його закрити, щоб потоки гарячого повітря з вулиці не проникали в квартиру. Правда, мужності на це вистачить не у всіх. Люди звикли влітку тримати вікна відкритими.
3
Вікна з металопластику або склопакети дають кращу терморегуляцію, ніж звичайні дерев'яні. Вони, звичайно, захищають квартиру від проникнення гарячого повітря, але це не завжди ефективно, якщо вікна виходять на сонячну сторону. В цьому випадку необхідно їх захистити. Це можна зробити за допомогою фольги. Підійде будь-яка, але краще, якщо вдасться купити в будівельному магазині светоотражающую, вона чудово відображає і тепло теж. Якщо ж її немає, візьміть звичайну, в яку загортають продукти і затягніть нею вікна.
4
Наморозьте лід. Візьміть різні ємності, налийте туди води і поставте в морозилку. Коли вода замерзне, витягніть лід з морозилки і розставте ємності в різних кутах квартири. В морозилку в цей час поставте інші ємності з водою, щоб можна було їх дістати, коли перша партія льоду розтане.
5
Якщо у вас є великі банки з закриваються кришками, наповніть їх водою і поставте в холодильник. Коли вода охолоне, розставте ємності в різних місцях, а в холодильник поставте інші, на заміну.
Корисна порада
Якщо ви вирішили закрити вікна фольгою, але у вас при цьому є кімнатні рослини, винесіть їх на балкон. У дуже жарку погоду поєднуйте різні методи. Якщо у вас є вентилятор, але його недостатньо - поставте поруч з ним миску з льодом або банку з холодною водою.