Як очистити ковбасу.

Колбаса- це один з традиційних російських товарів. Ковбаса входить до складу багатьох улюблених нами салатів, крім того, ковбасу можна подати на стіл і у вигляді нарізки. Звичайно ж, перед додаванням в салати і подачею до столу ковбасу необхідно очистити від шкірки. З вареною ковбасою ніяких проблем зазвичай не виникає - плівка легко знімається за допомогою ножа. З сухої копченою ковбасою все набагато складніше. Так як же очистити ковбасу , що не погіршивши її зовнішній вигляд?
Інструкція
1
Копчені ковбаси зазвичай покриваються натуральними оболонками або пленкамі- поліетіленцелофановимі або поліамід-поліетиленовими. Ці плівки в їжу не придатні, тому перед вживанням або подачею на стіл ковбасу необхідно очистити. Деякі види копчених ковбас легко позбуваються шкурки, варто тільки нам озброїтися ножем. Інші види розлучаються з плівкою дуже неохоче і на те, щоб очистити палицю ковбаси, у вас може піти півдня.
2
Досвідчені кулінари радять опускати копчену ковбасу на пару хвилин в холодну воду. Після такої процедури шкірка буде очищатися набагато легше. Якщо ж занурення в холодну воду не принесло результатів, то ви також можете покласти ковбасу в морозильну камеру на кілька хвилин. Подібна процедура також зробить плівку більш податливою і заощадить вам час.
Корисна порада
1) Ніколи не вживайте копчену ковбасу з кожурой.2) Ковбаса в штучної шкірці чиститься набагато краще, ніж в натуральній оболочке.3) ошпарюють ковбасу для того, щоб вона легше чистилася, не рекомендується. У багатьох випадках подібна процедура може позначитися на смакових якостях продукту.