Як приробити плінтус рівно.

Планується є непростим елементом декору. У нього є серйозна практична функція. Справа в тому, що плінтус забезпечує захист стіни під час прибирання квартири. Також в нього можна легко заховати дроти. В даний час зустрічаються дерев'яні та пластикові плінтуса.
Інструкція
1
Досить часто використовують дерев'яні плінтуса. Якщо стіна цегляна, дерев'яна або ж гіпсолітових, то плінтус можна прибити цвяхами. Якщо стіна більша, то відстань між цвяхами можна зробити трохи більше.
2
Якщо плінтус встановлюється на бетонну стіну, то попередньо повинні братися отвори. Вони повинні розташовуватися через кожні 30 сантиметрів. Від підлоги найкраще відступати не більше 1 сантиметра. У ці отвори потрібно вставити дерев'яні пробки. Тільки після цього прибивається сам плінтус. Краще всього використовувати фінішні цвяхи. Справа в тому, що у них тонка капелюшок, яка майже непомітна.
3
Планується а можна кріпити за допомогою саморізів. Для цього попередньо висвердлюють дірки. Замість пробок необхідно використовувати пластмасові дюбеля. Перед тим як монтувати плінтус, в ньому необхідно зробити отвір під саморіз. В іншому випадку дерево може просто тріснути. З лицьового боку за допомогою свердла потрібно зробити поглиблення 3-5 міліметрів. Це необхідно для того, щоб «утопити» саморіз. Після всієї цієї роботи отвір необхідно закрити шпаклівкою, яку потрібно підбирати в тон плінтуса.
4
Щоб монтувати дерев'яні плінтуса, необхідно мати під рукою стусло. За допомогою цього пристрою досить просто можна випиляти кути в 45 градусів. Робиться це для того, щоб на стиках і в кутах не було щілин.
5
При монтажі пластикових плінтусів використовується приховане кріплення. Також добре підходить монтажний жолоб. Найчастіше він вбудований в плінтус. Планується з монтажним жолобом бажано кріпити до стіни. Дірки необхідно зробити безпосередньо в жолобі. Він потім буде закритий панеллю. В сам жолоб зазвичай ховають дроти.