Як увійти в особистий кабінет.

Особистий кабінет в інтернеті - це приватне відділення системи, захищене логіном і паролем, доступне тільки для зареєстрованого в ній пользователя.В особистому кабінеті зберігається вся інформація про користувача, яку він повідомив, присвоєні йому номери рахунків, доступ до управління власними ресурсами в межах даної системи. Тому дуже важливо пам'ятати як увійти в особистий кабінет.
Вам знадобиться
  • Логін
  • Пароль
Інструкція
1
Введіть у верхній рядок браузера назва ресурсу, в якому зберігаються ваші особисті дані, доступні до управленію.Найдіте на головній сторінці табличку з назвою, наприклад "Доступ в особистий кабінет" або просто "Особистий кабінет" .У верхньому рядку введіть ваш логін (ім'я користувача, зашифроване в буквах і цифрах), в нижньому полі введіть пароль (теж, як правило, складається з букв і цифр) .Жміте кнопку "увійти".
Зверніть увагу
Дуже уважно поставтеся до набору логіна і пароля на клавіатурі комп'ютера. Абсолютно точно повторіть записаний у вас логін і пароль, стежачи за відповідністю регістру (великі і маленькі букви, латинські та кириличні символи). При неточному наборі, вам не вдасться увійти в систему.
Корисна порада
Зберігайте записані логін і пароль для доступу до особистого кабінету в місці, недоступному стороннім, і не довіряйте нікому цю інформацію. Дізнавшись ваші дані, зловмисники зможуть від вашого імені увійти в особистий кабінет і отримати повний доступ до управління вашими особистими ресурсами.