Як оббити вхідні двері.

Досить часто люди займаються підгонкою і оббивкою вхідний двері . Справа в тому, що тільки мешкаючи, вона дозволяє зберегти значну частину тепла в приміщенні. Також після цієї процедури можна буде забути про холодні потоках повітря над підлогою квартири.
Інструкція
1
Щоб оббити двері, знадобиться дермантин або ж штучна шкіра. Також необхідно запастися поролоном, ватою і цвяхами з декоративною капелюшком. Перед тим, як займатися оббивкою, зніміть дверне полотно з петель. Далі укладіть його горизонтально на козли. З дермантина вирежіте накладку розміром приблизно на 12 сантиметрів більше, ніж довжина і ширина дверного полотна. Додатково займіться вирізанням трьох дермантіновий смуг. Ширина їх повинна складати приблизно 15 сантиметрів, довжина дорівнювати висоті двері . Дві смуги будуть утворювати поперечні валики, а третя - поздовжній.
2
На дверне полотно покладіть поролон або шар вати. Товщина цього утеплювача повинна становити близько 3 сантиметрів. Утеплюючий шар обов'язково накрийте дермантином. Прибийте матеріал декоративними цвяхами. По периметру двері набийте валики. Для цієї мети накладіть дермантіновий смуги на притвор - виворітного стороною вгору. Після прибийте цвяхами до полотна краю смуг.
3
На прикріплені смуги укладіть ватяні шнури або прокладки з поролону товщиною близько 30 міліметрів. Матеріал добре натягніть і загорніть на валик. Після цього прибийте його до двері таким чином, щоб валик наполовину звисав над кромкою двері . Він повинен перекривати притвор між дверною коробкою і дверима. Головки цвяхів, які закріплюють валик, приховайте за полотном дермантина.
4
Отже, оббивка закріплена. Далі можна переходити до установки дверної ручки і навішування дверного полотна на петлі. Щілина, яка утворилася між полотном і коробкою, потрібно закрити дерматином.
Досить часто люди своїми руками обшивають вхідну двері . Справа це не дуже просте і вимагає особливої уваги. Однак упоратися може навіть людина, яка жодного разу не займався даним видом робіт.
Інструкція
1
Вхідні двері, в більшості випадків, відкривається всередину квартири. Для того щоб красиво оббити такі двері, необхідно почати роботу з створення валика. Саме валик забезпечуватиме візуальне приховання щілини, яка знаходиться між дверною коробкою і самими дверима. Часто виходить так, що валик щільно прилягає до самої коробці. Це більшою мірою залежить від конструкції і профілю наличників.
2
Для початку потрібно взяти одну смужку вінілу і за допомогою степлера прибити її лицьовою стороною до дверної поверхні. Виконується це таким чином, що вона заходить на двері, приблизно на 3-4 сантиметри. Якщо на двері мається накладної замок, прибивати валик найкраще саме від нього. Якщо замки врізні, тоді починати потрібно від середини довгої сторони. Оббити смужками шкірзамінника необхідно весь периметр двері. Тільки після цього можна приступити до укладання поролону. Його потрібно заздалегідь нарізати смужками шириною близько 10 сантиметрів. За допомогою Степл необхідно закріпити смужки на дверному полотні. Матеріал потім потрібно підвернути і прибити таким чином, щоб отриманий валик випирав на 1-3 сантиметри. Валик готовий.
3
Після цього переходимо до виміру отриманого відстані між внутрішніми краями валика. Вирізаємо поролон. Обов'язково потрібно відняти від цих розмірів по одному сантиметру з кожного боку. Кріпимо поролон на дверному полотні за допомогою степлера.
4
Залишилося тільки зробити оббивку основної поверхні. Для цього потрібно взяти шматок дермантина за ріг і підвернути краю на 5-6 сантиметрів. Кут потрібно закласти у двері таким чином, щоб матеріал злегка заходив на валик. Для закріплення найкраще використовувати декоративні цвяхи. Після цього потрібно взяти другий верхній кут, підвернути його, трохи натягнути і закріпити декоративним цвяхом. Шматок шкірзамінника повинен рівно лягти.