Як обшити стелю панелями.

Стеля робить сильний вплив на візуальне сприйняття простору і вносить свіжий акцент в інтер'єр кімнати. Щоб отримати гарний, рівний стеля, затративши при цьому трохи часу, можна обшити його модними панелями.
Вам знадобиться
  • дриль;
  • рівень;
  • кріпильні шурупи;
  • кріпильні рейки;
  • обрешетка;
  • панелі.
Інструкція
1
Якщо у вас рівна стеля, можна обійтися без обрешітки, але якщо його поверхня має западинки і виступи, а також спостерігається підвищена вологість, то дана конструкція просто необхідна.
2
проміряти стеля рівнем, краще використовувати для цього гнучкепристосування подібного роду і лінійку.
3
Просвердлюємо отвори під кріпильні шурупи. Потім забиваємо пробки і кріпимо рейки.
4
кріпильних рейками обшивають стелю по всій поверхні. Рейки треба розташовувати паралельно один одному. Відстань між ними не повинно перевищувати 30 см.
5
Для вирівнювання стелі збільшуємо або зменшуємо товщину рейок.
6
Встановлюємо завершальний елемент. У його паз вставляємо панель. При двосторонньої скобі прикріплюємо панель до рейок. Скоби, як правило, входять в комплект панелей.
7
Наступну панель вставляємо в паз попередньої. Перевірте, щоб не було зазорів. Кріпимо панель таким же способом. З наступними працюємо за тією ж системою.
Зверніть увагу
1. При покупці панелей придбайте на одну або дві більше. Краще уникнути несподіваних ситуацій при розкрої панелей. 2. Щоб вузьке приміщення не здавалося ще менше, кріпите панелі поперек комнати.3. Щоб поліпшити вентиляцію повітря між стелею і набиванням, можна зробити подвійну обрешітку. Для цього на поздовжні рейки набиваємо ще й поперечні.
Корисна порада
1. Якщо ви вирішили скомбінувати кілька кольорів або різні розміри панелей, то використовуйте спеціальні сполучні елементи. 2. В панелі можна легко монтувати світильники.