Як відправити електронний лист.

У сучасному світі писати листи і відправляти їх за традиційною поштою вже давно не модно. Набагато простіше написати електронного листа, воно дійде в тисячу разів швидше і відповідь прийде в такі ж короткі терміни. Правда, ще не всі знають, як відправити електронного листа.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, доступ в інтернет, логін і пароль для доступу до власного електронного ящика, електронну адресу одержувача листа.
Інструкція
1
Введіть логін і пароль в спеціальне віконце на поштовому сервері. Після перевірки правильності введених даних, ви потрапляєте в свою електронну поштову скриньку, де зберігаються надіслані вам і відправлені вами листи у відповідних папках. Також у вашому ящику є спеціальна папка, де зберігаються небажані листи зі спамом, уникайте подібних листів, вони можуть нести в собі загрозу вашому комп'ютеру. Щоб написати новий лист, натисніть кнопку «написати лист».
2
В поле «одержувач листа» введіть електронну адресу людини, якій ви пишіть лист. В поле «тема» напишіть тему свого листа, також можете залишити це поле порожнім. У спеціальному полі під адресним рядком, пишіть текст свого листа. Після чого натисніть кнопку «прикріпити файл», якщо хочете відправити адресату фотографії, листівку, музику, чи інші файли зі свого комп'ютера. Написавши листа, натисніть кнопку «відправити» - ваш електронний лист відправиться одержувачу, про це вас повідомить віконце з написом «лист відправлено». Конкретні повідомлення поштового сервера залежать від його типу.
Зверніть увагу
Для ефективної роботи з поштовою скринькою, необхідно його настроїти, щоб не отримувати небажані листи, рекламні і з розсилками.
Корисна порада
Не забудьте підписатися в кінці листа - якщо адресат отримує від вас електронного листа перший раз, він може не зрозуміти, від кого прийшов лист по електронній пошті.