Як позбутися від тяги до солодкого.

Людей тягне до солодкого зовсім не тому, що організм відчуває реальний недолік у вуглеводах. Як правило, коли вони нервують, засмучені або втомилися, людям хочеться «заїсти» своє неприємний стан, піднявши таким чином настрій. Це може перерости в справжню залежність, але є способи перемогти тягу до солодкого .
Інструкція
1
Починайте день зі здорової їжі. Якщо з ранку ви з'їли щось солодке, то відбувається великий викид глюкози в кров. Але вона швидко витрачається, а коли в крові її рівень сильно падає, то організм відразу вимагає, щоб ви заповнили недолік. Тому якщо з ранку не налягати на солодке, то й день до нього не буде тягнути. Ідеальний сніданок - такий, який містить білкову та вуглеводну їжу, наприклад, каші, варені яйця.
2
Не допускайте почуття голоду. Якщо ви вирішили їсти менше солодкого, то зірватися найпростіше, коли ви голодні. Темніє в очах, затуманюється розум - і ви вже не помітили, як з'їли цей заманливо блестевший глазурований пончик. Робіть перекушування кожні 2-3 години. Фрукт або овочевий салат, натуральний йогурт - все це допоможе підтримати запас енергії в організмі.
3
Недарма існує стара приказка «З очей геть - з серця геть». З солодким те ж саме. Не тримайте в холодильнику і в шафі солодощів. Якщо вам на очі постійно попадається заборонна їжа, то подолати тягу до солодкого буде дуже непросто.
4
Якщо піднімається апетит і вам дуже хочеться чогось солодкого, випийте несолодкий чай. Гарячий трав'яний напій здатний перебити апетит, а в шлунку створюється враження приємної ситості.
5
Якщо у вас протягом дня з'явилося нав'язливе бажання з'їсти солодке, подумайте про щось іншому. Зробіть декілька присідань або корисна справа, яку відкладали. «Напад» триватиме кілька хвилин, а потім пройде, так як ви за корисним заняттям про нього зовсім забудете.
6
Залежність від солодкого може бути також і психологічної. Якщо ви не голодні, але постійно хочете шоколадку або солодку булочку, може, у вашому житті щось не в порядку? Можливо, організм намагається використовувати солодке як антидепресант? Спробуйте стати трохи щасливішими, більше спілкуйтеся з друзями, приділіть час своїй улюбленій справі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CajSLG5rRk8
Зверніть увагу
Не можна впадати і в іншу крайність. Повна відмова від солодкого не дуже корисний здоров'ю.
Корисна порада
Просто так взяти і позбавити себе солодкого дуже складно, але можна обхитрити свій організм. Їжте інші солодощі: фрукти, сухофрукти, солодкі овочі, мед, гіркий шоколад з малим вмістом цукру, але з останнім не перестарайтеся.